Přejít na výpis diskuzí

Limahl

OSOBNOST 31.12.2006 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dorys

    Pro mě to byl jeden z nejlepších zpěváků osmdesátých let.Super🙂.Škoda,že už nemá žádné nové písničky☹.

  • Text Vašeho příspěvkuSakra, ten čas ale letí, to už mu je 57 : D :D :D :D
  • Ne ještě žije:-) a písnička je super,ale teď mám radši Chipmunky. Jednou jsme se ve škole dívaly na ten film a poznala jsem tu písničku-hrají ji v rádiu. *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • domtis

    Jůůůůůů

    Kdo ho zna a libi se mu jeho pisnicky ten je nej kdo si o nem mysli ze je magor a neumí spívat tak ten je debil a at si zkusí tu písnicku The never ending story zaspivat sam!!!!! *10* *16* *8* *5* *1* *1* *9* *3* *13* *9*
    • Re: Jůůůůůů

      Sám jsem to zkoušel zpívat, nechtějte vědět jak to dopadlo. Dobrej zpěvák. Když zpíval The never ending Story, tak měl bezva hlas a vzhled. Ale jak stárl, tak už neměl tak pěknej hlas jako předtím. Měl ho dobrej, ale jako mladej ještě lepší. A to samí i vzhled.
    • Re: Jůůůůůů

      já s tebou naprosto souhlasim je velká škod ŽE už zemřel *4* zpíval fak dobře a zazpvat to dá práci i mě *3*
      • Ty nevidíš,že se tam píše,že žije??? Je super,Před rokem v pátý třídě jsem to hustila do kámošky :-) škoda že se mnou teď nechodí :-D Never ending story je super píseň!!!!
    • Re: Jůůůůůů

      souhlasím na zpěv to vůbec není snadné, ale on to dal perfektně
    • africa

      Re: Jůůůůůů

      jooooo,souhlasím,tak! si to zpívejte sami a vůbec,jestli se vám nelíbí tak vymajzněte,vy co ho nemáte rádi,protože toto je Fanklub! *10* *15*
  • atreyka

    Neverending Story

    Nazpíval písničku k mému nejoblíbenějšímu filmíku.Podle mě je to nej písnička všech dob.
    • Re: Neverending Story

      je super a nej. *14*
    • Re: Neverending Story

      podle mě je to nej skaldba tohoto žánru
  • chickuita

    hmmm

    Vypadá sexy!!! *14*
    • chickuita

      Renata

      Spíš jak prase *15* *8*
      • chickuita

        Re: Renata

        ne,je sexy! *14*
  • káta

    Hmm,ten je pěknej.Mám moc ráda jeho písničku the nevereding story,moc hezky ji nazpíval. *14*
    • domtis

      Re: káta

      Je nej dneska sme ji ve skole zpivali skoda ze je stary!!!! *8* *8* *8* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *14* *14* *14*
      • Re: Re: káta

        škoda že už umrel je tam chyba ale už je mrtvý
  • lenka

    jo on byl a vždy bude super spěvák.....to se nezmění..... *4*
  • Víc alb

    Škoda že nevydal víc alb v osmdesátých letech *9*, on byl jediný, který uměl napsat skvělé písničky...
  • @nýsek

    nikdo by pisnicku Never ending story nezaspival lip *1* *14* *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit