Přejít na výpis diskuzí

Linda Finková - Genzerová

OSOBNOST 31.12.2006 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • corinka71

    přání k svátku

    LINDO


    Přeji VAŠÍ dcerce VIKTORCE k dnešnímu svátku hodně zdraví,štěstí,spokojennosti a at ještě nazpívá někdy tak krásnou písničku s panem JAKUBEM SMOLÍKEM jaká byla Říkej mi táto je to má oblíbená písnička i mé 3,5 leté neteře Jůlinky že jí obě moc pozdravujem
  • dotaz

    Ahoj,
    máme otázku. Začínala Linda Finková s Kroky Františka Janečka či nikoliv? Nějak to nemůžeme nikde najít a vznikají neschody...
    Díky moc za pomoc! *4* *1*
    • corinka71

      Re: dotaz

      ahoj se skupinou kroky začínala myslím zpěvačka Markéta Muchová
  • spooky

    Narozeniny

    Přeju hodně moc štěstí a zdraví k Vašim dnešním narozeninám. Ať se Vám vyplní všechno co chcete!
  • jirkakratas

    Linda Finková

    Prosím autora životopisu, aby opravil jméno, za svobodna Linda skutečně jmenovala Finková. Jejím otcem je známý kapelník Petr Fink. Miloš Nop byl jen druhým manželem její matky.
    • Re: Linda Finková

      Autorko - Pražská státní konzervatoř Antonína Dvořáka neexistuje.
  • Shaly

    http://muzikalkleopatra.blog.cz/090 4/3-kolo-sonmc
    • Re: Shaly

      přeju vše nejlepší k narozeninám. sice pár dní předčasně,ale serfuju na netu a vidím, že 10.5. máte narozky.Tak lepší popřát předem, než vůbec *1* ste moc simpatická a výborná zpěvačka
  • corinka71

    MÁTE NADANOU DCERKU VIKTORKU

    martinka.konopcikova@seznam.cz
    milá LINDO

    JSEM MOC PŘEKVAPENÁ JAK VAŠE VIKTORKA KRÁSNĚ ZPÍVÁ ted natočila dva duety se spěvákem JAKUBEM SMOLÍKEM je opravdu šikovná a ještě VÁM chci LINDO POGRATULOVAT JEŠTĚ SICE POZDĚ K vašemu MIMINKU matyáškovi moc VÁM to přeji já jsem epileptička děti mám moc ráda ale mít je nemůžu obě děti máte moc krásné Martinka at se VÁM lindo DAŘÍ .
  • vzlétá závoj z tváře

    Ahoj, všechny vás zdravím...chtěla bych se vás zeptat.Příští týden se vdávám a moc bych si přála,aby mi na dvd HRÁLA PÍSNIČKA OD LINDY "VZLÉTÁ ZÁVOJ Z TVÁŘE" Bohužel ji nikde nemůžu sehnat...nemůžete mi někdo poradit....na kterém CD bych ji našla? Moc se mi líbí a jako malá jsem ji ráda poslouchala a představovala si ten svůj den D a proto bych ji teď moooc chtě sehnat. děkuju moc. Můj mail: marcela.neznama@seznam.cz
  • Žádost

    Hojky prosím mohl by mi někdo poslat ty fotky jak tu jsou na mail?Děláme Lindě stránky tak bychom byli rádi když by jste nám je někdo poslal....děkujem
  • Linduška

    Musím říct,že sem Lindušku měla v Angelice a jako Contoire zvládá velice dobře!! Fakt se mi mooooc líbila:-) *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit