Přejít na výpis diskuzí

Linda Perry

OSOBNOST 31.12.2006 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je mooc dobra spěvačka hlavně jedna písníčka je super *1* *1*
  • Tato Linda mě zcela určitě velice hodně ovlivnila. Jedinou písní.
  • grippe

    Nový příspěvky

    Koukám že je tu hafo nevejch příspěvků *7* *8*
  • kukkackaa

    Nějak moc lidí, ne??

    Co že je tu najednou tolik lidí?? *3* Když jsem se sem přihlásila, bylo tu asi jenom 8 fanoušků...Co se stalo?? *8* *15* *3*
    • grippe

      Re: Nějak moc lidí, ne??

      Začí ná bejt profláklá i u nás *15*
  • Všechno nejlepší!!!!

    Všechno nejlepší Lindo!! Ať tě nikdo nesere a ať máš pořád hodně fanoušků!!!! *1* *3* I like you!
  • Nejvíc slečna

    Ahooj... no jakože ona je uplně bobma, fakt nejluxusnější zpěvačka *14* ..uplně nejlepší songy má, škoda že teď už nezpívá!! :/ kopla bych ju!! ... jinak je fakt solidní, uplně nejlepší :) *14* ..táák se mějte *14*
  • Úžasná osobnost

    Zdravím všechny tady. Jsem rád , že se takové stránky objevily. Myslím si , že Linda Perry je zatím pořád dost nedoceněná zpěvačka.
    Její desku ( s 4 non blondes ) si pouštím několik let a pořád se k ní budu vracet. Linda je krásná ženská , silná osobnost a fenomenální zpěvačka. Ze skladeb jako třeba "Drifting" nebo "Specman" běhá mráz po zádech. Stejně tak byli skvělí i muzikanti kolem ní...........
    • kukkackaa

      Re: Úžasná osobnost

      Tak to s tebou souhlasím. Lindu jsem začala poslouchat nedavno a tak bylo docela těžké sehnat její desky i s kapelou...všechny písničky, které zpívala mají nějaký smysl...je prostě úžasná...třeba Calling all the peaple...have you nathing brewin(nemáte žádně pivovarství)-to je teda trochu crazy písnička, jako Old Mr. Heffer. A co se solový dráhy týče, nemá chybu, na jejích deskách jsou veselé, smutné, depresivní i hororové písničky. Knock Me Out naspívala pro Kruh2, jesli se nemýlím *3* *7* Jinak Linda je božská a silná osobnost, má hodně velkej charakter *14* *14*
  • VÝZVA

    Ahoj všem fanouškům Lindy.Pokud by někdo rád pokračoval v jejím stylu,který v naší zemi bohužel těžko najdeme nebo si rád zahrál její písničky,dejte vědět.Hraju na el.kytaru a zpívám,přidá se někdo z amatérů s chutí a odvahou?
    • kukkackaa

      Re: VÝZVA

      Ahojky Lucko a všichni, co jste se ozvali. Moc ráda se k vám přidám. Hraju jakš takš na klávesy a hlavně zpívám Lindy písničky....pořáááád.:) Dejte dyžtak vědět na mail, jestli se bude něco konat:) *1* *3*
      • kukkackaa

        Re: Re: VÝZVA

        e-mail: kacca.t@seznam.cz
    • Re: VÝZVA

      Ahojky,no tak ja mam Lindu hodne rada.Snazim se hrat na kytaru a nejradeji hraju jeji pisnicky a 4 non blondes.Myslim si,ze je hodne skoda,ze uz nehrajou.No pokud chces tak se k tobe pridam,ale jak rikam jeste moc hrat neumim,ale uim se *1* ..Tak se ozvi.Bara
    • Re: VÝZVA

      nehraju na nic,ale ráda zpívám
  • We looking for superfly :-)

    Nazdar všichni! Jak se tak koukám nějak extra moc lidí tady nechodí...to je škoda! Nevíte tady někdo o nějakém fan klubu nebo něčem podobném okolo LP? :-) Jestli jo, dejte mi určitě vědět! Dík moc!
  • super

    WHATs GOING ON!!!!!!!!!!!!!!!! YEAH!!! OOOOOOOOOOOOOOOOUUUU!!!!!!! JEJEJEJEJEJEJEJEJEJEJEJEJEJEJEJEJEJEJEJE!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit