Přejít na výpis diskuzí

Linda Rančáková

OSOBNOST 31.12.2006 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Lindo,jsi fakt super,mám tě ráda,papa *14* *14* *14*
  • Linda

    ahojky Lindo videla jsem te tancovat a jsi fakt NEJLEPSI!!!Mam te moc rada papa a snad se potkame venku se psema... *14*
  • Linda:-))

    Ahojky,Linda je hrozně vtipná,milá,ochotná,prostě v pohodě človíček.,při učení je trpělivá,hodně naučí,je ale také velká detailistka,která dbá opravdu ale opravdu na všechno,její hodiny jsou dřina,ale také velká zábava,ale tak to má být!!! Jsi SUPER!!!!! *1* *14* *14*
  • Ahojky,Linda je hrozně vtipná,milá,ochotná,fakt v pohodě,při učení trpělivá,hodně naučí,ale je velká detailistka,která dbá opravdu ale opravdu na všechno,její hodiny jsou dřina,ale také velká zábava,tak to má ale být!!!!!!! Jsi SUPER!!!*1* *14* *14*
  • Ahoj Lindo, jsi fakt super, ráda bych k tobě chodila tancovat.Bohužel máš plno!Pozdravuj Hepinu pa pa *14* *14* *1* *3*
  • Ahojky! Linda je opravdu úžasnej človíček a její taneční a choreografický schopnosti jsem vždycky obdivovala, navíc je supr ségra, která vždycky poradí a pomůže. A jen taková poznámka, skutečně se nenarodila v Jemnici, ale v Jilemnici, což není na Moravě, ale v Krkonoších... Jen nevím, kam napsat, aby to opravili... *14*
    • Re:

      Hani už jsem to opravil, hned jak to schválí administrátor, tak to bude v pořádku. Jinak malá změna na www.dance2xs.cz *3*
  • Linda :)

    Linda Rančáková je fakt super tanečnice! Pro mě je taky nej v ČR.... :)
  • olum ne diyorsunuz len. bi ehli muslim yok mu lan aranizda. if u know email or phone number of linda rancakova pls send me email:)
  • !!!Lindička!!!

    Linda mě (nás) učila dvě vazby a musím říct že to bylo naprosto úžasný....Je to nejlepší tanečnice jakou sem kdy viděla...Je skvělá!!!!!!!!!! *1* *1* *1*
  • Hodnotim Lindičku jako nejlepší tanečnici a choreografku v ČR!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit