Přejít na výpis diskuzí

Lindsey Stirling

OSOBNOST 15.3.2013 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Myslím že každý má na Lindsey názor a tak není třeba se tu hádat. Podle mě je to dobrá houslistka a mám ráda její písníčky. Taky bych se chtěla vyjádřit k ostatním komentářům a to především těch kde se píše že hraje falešně. Možná je problém v tom jaké má housle- jestli elektrické nebo normální. Uznávám, že když jsem poslouchala její videa kde vystupovala na živo, tak to bylo trochu falešné, ale já jelikož jsem muzikantka a taky si někdy natočím nějakou tu skladbu kterou hraji, tak vím, že když si to pustím zní to úplně jinak(zvuk se láme...).
  Stejně to moje postavení k Lindsey nemění. Jestli hraje falešně nebo ne mi jedno není, ale já obdivuji její UPRAVENÁ videa.
 • Nemyslím si že by byla Lindsey špatná houslistka když na housle hraje 23 let ba naopak podle mě hraje dokonale. Je hezká, dobře tančí, a hlavně dobře hraje *4*
  • Já jsem si ji vyhledala dneska poprvé, ale zaujalo mě její hraní na housle, je úžasná a má styl*4*
 • Nevím co proti Lindsey je skvělá a talentovaná a rozhodně nehraje falešně tady je i nové live video https://www.lds.org/youth/activities/missionary-work/learn-about-and-experience-missionary-work/face-to-face-with-lindsey-stirling?lang=eng
 • Omlouvám se pokud někoho urazím, ale taky si nemyslím, že by Lindsey patřila k nejlepším houslistům dnešní doby. Neříkám, že na housle hrát neumí ale její projev je jednotvárný a v kombinaci s poskakováním po jevišti moc nevěřím tomu, že by to zahrála čistě. Měla jsem možnost ji vidět na koncertě a popravdě je z mého pohledu cena lístku neúměrná kvalitě. Pokud si někdo chce poslechnout opravdové virtuosi tak může zkusit Joshuu Bella nebo Pavla Šporcla. *3*
  • víš co běž do prd*le je best . Ty stary sr*čky neposlouchám má nej hudbu a je to svělý člověk a myslím si že si zaslouží věčí uznání , na to že poskakuje jak ty říkaš ale říka se tomu tanec jen at víš tak hraje skvěle ti tvoji virtuosi kdyby tak tančili nic nezahrajou *3* *3*
  • A ty to jako zahraješ úplně jako nějaký virtuos... Ty jsi jednička, že jo... Ty umíš všechno, že? *16*
   • Nepsala jsem nic o tom, že hraji na housle kdovíjak dokonale, pro mojí potřebu však dostatečně.
    Je to jen šikovně postavená show, všechny děti jsoou z toho vyplesknuté. ''Ona hraje a ještě u toho hopsá, no teda!'' Ale, nechtěla jsem věřit tomu že na tohle naletí i dospělí lidé. Je mi na nic z toho co se dnes považuje za umění.(Většina nemusí mít vždy pravdu, ani dobrý vkus *2* )
 • Ona je úžasná nevim proč píšeš , že je falešná když určitě každý viděl aspoň na internetu jak hraje na jevišti. Hrát na housle taky neni nic lehkého a k tomu tančit ona už to umí od pěti let taksi nech ty komentáře raději pro sebe, Lindsey je pro lidi kteří jí poslouchaj rádi a chtěj ji vidět a to ty asi nejsi .
 • Trapná. Je něco jiného hrát na housle a tančit. Ona to zjevně neví...
  Sakra lidí! Když tu píšete, že je to jedna z nejlepších houslistek, slyšeli jste ji hrát v přímém přenosu v Talentu? Tam zvuk neupravovali - je to děsně falešné. Houslistka je to podprůměrná a v tančení je prkenná a nepřirozená. V jejich videích už je zvuk uprvený, proto to není falešně... Nebo jste hluší...
  Sama hraju na housle, z Lindsey by si neměl brát příklad nikdo. Možná jen štětky, které nechtějí být jen štětkami, ale i třeba na něco hrát...
  Pokud chcete opravdu slyšet KVALITNÍ a světové houslistky, tak si pusťte Julii Fischer nebo Midori Goto. Lindsey Stirling je opravdu špatný případ pro houslisty!
  Berte to vážně...
  • Kamoško to začínala každý rok je čím dál tím lepší , její hudba mě skutečně inspiruje viděla jsem ji i na živo ona je příklad jen pro ty co mají talent takže né zdřejmě né pro tebe a tančí skvěle dokázala neuvěřitelné věci už ted je jednou z nejbohatších youtuberu . A je to skvělá a hodná optimistická dívka . je mi stebe zle.
  • V Talentu to rozhodně falešné nebylo, už i tam hraje velmi dobře.
   A houslistka je to rozhodně výborná. Měla jsem tu možnost slyšet jí na koncertě i sounchecku a oboje bylo čisté stejně jako na albech, ve videích atd.
   A jako tanečnice je stejně dobrá. Upřímě, asi si sedíš na očích. Prkená rozhodně není, všichni bychom chtěli vidět hrát a přitom tančit tebe. A anvíc nikdo netvrdil, že je NEJLEPŠÍ houslistka, je to nejlepší houslistka PRO NÁS.
   Jako houslistka Linds obdivuju za tanec při vystoupeních a taky za to, že prostě hraje jinou hudbu, která je nám bližší než klasika, což ale neznamená, že si klasiku nikdy neposlechnu.
   A navíc příklad si můžeme brát z koho chceme, ať je to Lindsey, nebo třeba Taylor Davis. A navíc, pořád lepší brát si příklad z Linds, která alespoň dělá HUDBU, než z Justýnky Bobrové...
   • Pěkně napsáné. Máš pravdu, neříkáme že je nejlepší houslistka, ale je nejlepší pro NÁS
  • Ale Lindsey je violistka,ne houslistka.
  • To myslíš vážně? Tady asi někdo nepochopil, o co jde! Lindsey není nejlepší houslistka, toto nemůže nikdo tvrdit, ona je nejlepší tancující houslistka ;) . Jde o to, že ona spojila moderní tanec s moderní hudbou a do každé své skladby a videoklipů vnáší pocity a symboly. Jiný vyjadřují své city slovy, ona to dělá hudbou a tancem.
   A příklad si každý může brát z koho chce! Klidně půjdu po Brně a můžu si vzít příklad z nějakýho bezdomovce. Po tom nikomu NIC není.
   A nakonec - na Talent zapomeň! Slyšela jsi ji hrát v přímém přenosu teď někdy? Ne?! Tak buď zticha, prosím :) . Koukni třeba na toto: https://www.youtube.com/watch?v=iA_bRaOEPW0

   P.S. Zajímalo by mě, jak chceš na živém koncertu upravovat hru na housle :D :D ...
   • Souhlasím *4*
  • Trapná?!! Až něco dokážeš ty jako ona tak ti MOŽNÁ uvěřím, že je podprůměrná, ale zatím neříkej, že má falešný videa. Jo a ještě něco, zajímalo by mně na jakou kvalitu Talentu ses díval hraje úplně stejně.
   *16* *16*
  • hele Lindsey je fakt skvělá a jestli proti ní něco máš ty ,,houstlisko´´ tk natoč vlastní klip a u mtoho taky tanči jo a dej to na youtube *2*
  • No ty budeš houslistka jak něco.
   Lindsey je úžasná,krásná a opravdu to UMÍ,což narozdíl od tebe docela pochybuju,že ty zvládneš něco složitějšího než Skákal pes.Běž si svoje komplexy ménněcennosti vylít někam jinak,chuděrko,protože na tohle prostě nemáš.Všichni víme,že Lindsey je opravdu talentovaná,má úspěch,lidi ji milují,tak nežárli a běž si radši brnkat,ať můžeš tvrdit,žes to aspoň zkusila.To,že zahraješ velkej prd je mi sice jasný,ale klidně si žij v tom, že umíš hrát na housle.
   Papa a příště si 2x rozmysli,než nějakou sra*ku zas napíšeš.
  • Ty,která zahraješ určitě tak podprůměrný ho*no,moc nemel.
   Chápu,že jí závidíš,že nikdy nebudeš tak dobrá,ale nech si svoje zakomplexovaný mindráky pro sebe :*
   Je krásná,je talentovaná,je úžasná!
  • Bože no a co?!Jsou to 2 roky zpátky!2roky!Od té doby se zlepšila a to docela dost!Souhlasim,jsou i lepší houslisti a houslistky,ale ona má proště svůj osobitý styl!No a co že hraješ na housle!Já ikdyž mi je teprve 12 let hraju na pět hudebních nástrojů a kamarádka na šest.Obě dvě máme docela dobrý hudební vkus a sluch a oběma se nám líbí Lindsey.Klidně sem můžu dát příklad lidí ze kterých by si NIKDO neměl brát příklad a Lindsey to rozhodně není!Mysli si co chceš,mně je to jedno,ale tohle nepiš!Já třeba nesnáším One Direction a Biebra,ale taky o nich na net tohle nepíšu!Upřímně?!Jdi do háje!
  • Když myslíš,že je tak falešná jak říkáš tak proč je tak slavná ? A navíc byla už v několika soutěžích a tam těž hrála na housle a falešné to nebylo. Tak nevím ? Spíše ji jenom závidíš,že to umí a ty ne ! Jenom kdybys psala,že nemám hudební sluch tak se pleteš,hudební sluch mám,hraji na tři hudební nástroje.
 • LilyCampbellBower
  Dokonalá..dokonalá...a zase dokonalá. Asi nejlepší houslistka kterou jsem kdy slyšela. Kloubouk dolů. Její písničky jsou kouzelný, dramatický...
  Písnička kde hraje na housle s Johnem Legendem mě okouzlila. :)
 • Nevim co na ni všichni maj.Podle mně je blbá
  • když tě nezajmá tak se tu ne*er lamko *3* jen jí asi závidíš .
  • Ty seš blbá dvojnásob! ;) Dokaž to co ona a pak se uvidí. nádhero!
 • Je naprosto úžasná a těmi tanečními kreacemi vyniká mezi houslisty.
  Dcera hraje na housle a hned se jí zalíbila.
 • Lindsey je môj vzor.sama hrám na husle,a podľa mňa je lepšia aj ako Vanesa Mae *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit