Přejít na výpis diskuzí

Lindsey Stirling

OSOBNOST 15.3.2013 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ona je úžasná nevim proč píšeš , že je falešná když určitě každý viděl aspoň na internetu jak hraje na jevišti. Hrát na housle taky neni nic lehkého a k tomu tančit ona už to umí od pěti let taksi nech ty komentáře raději pro sebe, Lindsey je pro lidi kteří jí poslouchaj rádi a chtěj ji vidět a to ty asi nejsi .
  • Bože no a co?!Jsou to 2 roky zpátky!2roky!Od té doby se zlepšila a to docela dost!Souhlasim,jsou i lepší houslisti a houslistky,ale ona má proště svůj osobitý styl!No a co že hraješ na housle!Já ikdyž mi je teprve 12 let hraju na pět hudebních nástrojů a kamarádka na šest.Obě dvě máme docela dobrý hudební vkus a sluch a oběma se nám líbí Lindsey.Klidně sem můžu dát příklad lidí ze kterých by si NIKDO neměl brát příklad a Lindsey to rozhodně není!Mysli si co chceš,mně je to jedno,ale tohle nepiš!Já třeba nesnáším One Direction a Biebra,ale taky o nich na net tohle nepíšu!Upřímně?!Jdi do háje!
  • Když myslíš,že je tak falešná jak říkáš tak proč je tak slavná ? A navíc byla už v několika soutěžích a tam těž hrála na housle a falešné to nebylo. Tak nevím ? Spíše ji jenom závidíš,že to umí a ty ne ! Jenom kdybys psala,že nemám hudební sluch tak se pleteš,hudební sluch mám,hraji na tři hudební nástroje.
  • Trapná. Je něco jiného hrát na housle a tančit. Ona to zjevně neví...
    Sakra lidí! Když tu píšete, že je to jedna z nejlepších houslistek, slyšeli jste ji hrát v přímém přenosu v Talentu? Tam zvuk neupravovali - je to děsně falešné. Houslistka je to podprůměrná a v tančení je prkenná a nepřirozená. V jejich videích už je zvuk uprvený, proto to není falešně... Nebo jste hluší...
    Sama hraju na housle, z Lindsey by si neměl brát příklad nikdo. Možná jen štětky, které nechtějí být jen štětkami, ale i třeba na něco hrát...
    Pokud chcete opravdu slyšet KVALITNÍ a světové houslistky, tak si pusťte Julii Fischer nebo Midori Goto. Lindsey Stirling je opravdu špatný případ pro houslisty!
    Berte to vážně...
  • LilyCampbellBower
    Dokonalá..dokonalá...a zase dokonalá. Asi nejlepší houslistka kterou jsem kdy slyšela. Kloubouk dolů. Její písničky jsou kouzelný, dramatický...
    Písnička kde hraje na housle s Johnem Legendem mě okouzlila. :)
  • Nevim co na ni všichni maj.Podle mně je blbá
  • Lindsey je prostě úžasná! :33
  • Je naprosto úžasná a těmi tanečními kreacemi vyniká mezi houslisty.
    Dcera hraje na housle a hned se jí zalíbila.
  • Lindsey je môj vzor.sama hrám na husle,a podľa mňa je lepšia aj ako Vanesa Mae *4*
  • Jedna z nejlepsich novodobych houslitek ! *1*
  • Ta je velmi dobrá.. Škoda že nevím její noty hned bych se je učila. *14*
  • je to hodně dobra houslistka :-) ....mam ji rada :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit