Přejít na výpis diskuzí

Lisa Mantler a Lena Mantler

OSOBNOST 19.1.2017 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jste pěkné dvojčata
    • Myslíte že chodí s Marcus&Martinus
      • Oni nechodí s Marcus&Martinus Oni říkaly že by chtěly mít holku tak nemají vím to.
        • Cože??? Počkat to znamená???
  • Oni nechodí s Marcus&Martinus. Oni jenom chcou holku ale ještě nemají, aspoň vždycky když se jich na to někdo zeptá tak tak odpoví a oni by MMerům nelhali. *3* *4* *14*
    • ahoj já se jmenuji Eliška jste nejlepší holky, chtěla by sem vás někdy vidět ale já bydlím v Jablonném v Podještědí a vy v Německu jste nejlepší na Musical.ly.
  • Ahoj jmenuji se Tereza a strašně bych toužila vás vidět alespoň na ulici ale není to možné já bydlím v lenešicich a vy v Německu a když píšu tenhle vzkas brečím jsem vaše velká fanynka ať vám všechno vide mám vás ráda
    • přesně taky ted brečím
  • Jsou nejlepší, někdo si možná říká”jsou rozmazleni” ale to není pravda jsou to NEJuzasnejsi twins co znám. Jsou to hvězdy na Musical.ly. Možná za nimi někdy pojedu tak mě sledujte na musical.ly :Vaness_17
    Můžu vám to taky dohodit.
    • Potkali jsme se v Berlíně u Potsdamer Platz Arkaden, jsou neskutečně milé a pořád se jen usmívaly
  • Jste úžasné holky nejlepší musica.ly <3 prostě jste best <3. *14* *14* *14*
  • Miluju jejich Musical.ly pořád na ně koukáme s kámoškama
  • Vy jste ty nejlepší a nejhezčí dvojčata na svete
  • Ahoj Liso a Lena
    Jste nejlepší a nejlepší. Moc si přeju vás potkat ,splnil by se mi sen
  • Chcela by som ich vidieť sú to moje hviezdy... milujem ich
  • nevíš náhodou jestli je pravda že Lukas Rieger jim napsal že jsou falešné??, *16* *16* *16* *16* moc mě to naštvalo *8* *9*
    • je to pravda?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit