Přejít na výpis diskuzí

Liv Tyler

OSOBNOST 31.12.2006 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je krásná
  • Všechno nejlepší ;) :D
  • Je moc hezká :-)
  • Luky1987
    Skvelá herečka fakt Liv Tyler síce je v úzadí momentálne trošku, ale taky si myslím, že ješte zazárí...
  • Skvela herecka, myluju ji. Trochu je ted v uzadi, ale jesze zazari ....
  • skvělá!! ♥
  • kirushka97
    Arwen, všechno nejlepší *14*
  • Podle mě je Liv jedna z nejkrásnějších hereček... takhle vypadat, tak si pískám ;)
  • Tak já bych řekla, že se to spíš myslí jako doba, od které spolu chodí :)
  • Je lepší než Miranda Kerr *14*
  • chantellelionmon
    neřekla bych, že se seznámili letos, znají se přes deset let, od prvního Pána prstenů
  • v Lord of the Rings to ješte ušlo ale jinak nic moc....jako nechi být zlá ale moc ji jako herčku nemusím
  • Proč taky takhle nemůžu vypadat? *3*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší, Arwen :)
  • Happy birthday Liv! *4* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Proč si to autoři příspěvků po sobě nečtou, vždyť tam jsou zkomolené věty!
  • U bozske Liv povazuju za nejnelpsi filmy LOTR 1,2,3 a Reign Over me. Miluju Ji, *14*
  • Je úžasná.
    Naprosto souhlasím s Monou nesnáším když ji někdo zpochybňuje.Je prostě nejlepší herečka(spolu s Viggem Mortensnem. *1*
  • Vampirecat
    Je moc pěkná asi takhle bych chtěla vypadat (jenže ke mně příroda byla krapet nespravedlivá). *16*

    Jako herečka je taky talentovaná, líbí se mi jak ve fimu Armageddon tak i v trilogii Pána Prstenů.

    Jen tak dál Liv *3*
  • ehm

    No, když jsem byla malá , tak se mi hrozně líbila, byla taková elfí, ale z postupem času se mi líbí čím dál tím míň :D čím to?
    Jediné fotky ksde se mi líbí jsou ty ,kde je i Viggo Mortensen, protože se dívám na něj a ne nan ni :D ne, nic proti, prostě se mi nelíbí a je herecky nevýrazná

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit