Přejít na výpis diskuzí

Luba Skořepová

OSOBNOST 31.12.2006 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda že zemřela takhle před štědrým dnem. Hlavně že už ji nic nebolí. Ať odpočíva v pokoji ona si to zaslouží.
  • Mám jí rád, dobrá paní herečka.... *2* *3*
  • Úžasná paní herečka, stále s velmi dobrou pamětí (vzhledem k věku). V Náměstíčku nebo v Hříšných lidech města pražského byla výborná.
    Přeji hodně zdraví a spokojenosti ;)
  • Gratuluji Vám k Vaším narozeninám. Jste pro mne velkým vzorem, kéž bych se dožil takového krásného věku, jako Vy. Já jsem se narodil také v pátek, jako Vy, ale v roce 1944, 14.července, náš slavný zpěvák populárních písní pan Karel Gott se taktéž narodil v pátek 14.7.1939. počítání kalendářů je jeden z léků proti stařecké demenci. Děkuji Vám vzácná paní Ljubo Skořepová. Jan Kurka.
  • nepíše se Ljuba ale Luba Skořepová....nebo se pletu?
    • Jistě že se jmenuje Luba Skořepová -je Libuše a Ljuba byla paní Hermanová
      • Originální jméno Ljuba se hodí pro každou ženu, která nechce zapadnout v davu. Jméno nad ostatními jmény vyčnívá svým typicky slovanským zněním, svoji tvárností a láskou, kterou v sobě ukrývá.
        Křestní jméno: Ljuba svátek má: 16. 2.
        Luba v kalendáři není.
        Navíc by její jméno mělo znít: Libuše Skořepová podle toho co tu čtu. Totální blbost. Správně je Ljuba Skořepová. VIZ. čti znovu co je tu psáno to je dáno.
  • Mila pani Skorepova,

    preji Vam vse nejlepsi k dnesnimu svatku,mnoho zivotni radosti,pohody
    a elanu,ktery je pro mnohe z nas velkou motivaci.Dekujeme Vam. *4*
  • představení Pomluva

    Dobrý den paní Skořepová, 17.5.2011 jsem navštívila vaše představení v Divadle v Řeznické. Musím vám složit velkou poklonu, váš výkon byl famózní. Byla jsem nadšená. Přeji vám hodně zdraví a životního optimismu. Michaela
  • l.s

    velmi sveřepá a tvrdolící dáma
  • Ljuba Skořepová

    Milá Ljubo
    Blahopřeji vám k dnešním narozeninám
    Přeji Vám hodně štěstí,zdraví,úspěchů
    jak životní,tak i profesionální. *4*
  • blahopřání

    Vážená paní Ljubo,přeji Vám krásný narozeninový den, zdraví a úsměv ve tváři. Posílám sluníčko. Jitka Havlíčková

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit