Přejít na výpis diskuzí

Lloyd Banks

OSOBNOST 31.12.2006 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No Lloyd banks up fujj
    • Muslim si ze by si si to mel razmislet si fajn kluk
  • they fuck you boy im christoper lloyd banks boy genstr *5*
  • polip tesi ja posloucham-d12 g-unit eminem mobb debb *1* *2* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *16*
  • lloyd banks jasem nejlep si vi zmrdi vi mali parchanti jasem soustal v 6letech svoji mamu tak co mate dost jo a moje skupina g-unit je dost dobra jevni 50cent tony yayo game jo a tupac je blb jasny podpis lloyd banks *5* *2* *16* *12* *11* *13* *9*
  • lloyd

    lloyd banks je dobrej rapper a myslim si že je ho v g-unit škoda *5*
    • Re: lloyd

      co to meles za picoviny ze v g-unit je ho skoda g-unit je spolek nejlepsich raperu, a kdyz teda myslis ze v g-unit je ho skoda tak kam bys ho jako chtel dat do jaky skupiny
      • Re: Re: lloyd

        50cent je kamos muj ama taki doma včeli ul jednou jsem bil unej na veceri rikali jsme tomu genstra tři l.banks je vetsi frajer než 50cent rikali jsme tomu genstrovski den .ok *13*
      • Re: Re: lloyd

        do žádný, prostě sólovou kariéru, štve mě že v každý dobrý písničce slyšim hlas Fiftyho, ne že nesnašim 50 centa ale prostě podle mě ty Lloydovy písničky ,,Kazí''
  • 2pac

    Jo ale kdyby 2Pac žil tak 50cent nemá šanci!!! *13*
    • Re: 2pac

      ja nwm co resit 2paca a 50centa na profilu lloyda nechapu :D
  • michal09

    Frajer

    nevím co tu řešíte,nejlepší je a vždycky bude 50cent *5* *5*
    • Re: Frajer

      50 je totalní sráč a vůbec ho sem nepiš jedinej co v rapu nekdo znamena je methodman,redman,beanuts,M.O.P,Lil Scrappy a Onyx jinak vsechno sracky *5*
  • Legend

    Pochop To!2Pac bude vždycky prvni a pak až Lloyd nikdy se nedostane na takovou uroven jako byl Tupac a Eazy-E.HA HA HA i když už nejsou mezi nama tak pořád patří mezi špičku nejlepších rapperu na světě který kdy mohly bejt. *1* *5* *1*
  • Legend

    HA HA HA!!!I když je Pac po smrti tak je nejvíc tak to prostě je smiř se stim!!!!!UCHO *13*
  • DA BEST

    Hiiii !!...ok...so ...what can i say about lloyd ??...i think i don´t have to tell anything cause everybody knows he´s the best..well maybe not as good as for example Nelly (...i just love him !!:D..) but he´s really quiet good..well I LOOOOVE U LLOYD BANKS!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit