Přejít na výpis diskuzí

Lodovica Comello

OSOBNOST 6.1.2014 
364 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Lodo si moc pekná milá a super mam ťa rada aj ako Francescu ty Cami a Vio ste moc super mam vás rada
  • Lodovica si moc hezká a nevšímejte si těch co tady píšou že jsi...... To a to!!! Dal zpívej a bojuj!!!!!!!
  • Si naozaj super trápna hroznáá Lodvica Comello!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • A ty si taká trápna že až mi oči vyskakujú *16* *16* *16*
    • To ty si trapná! zajímalo by mě proč máš na Lodo takovej názor...... *10* . Ona ti nic neudělala!
  • ahoj lodo aj teba mám veľmi rada. Viac ako Fran páči sa mi ako spievaš tancuješ vyzeráš ale mám ťa rada aj ako Lodovicu Comelo ak si toto prečítaš tak odpíš.
    Ahoj tvoja faninka Kikuš
    I LOVE VIOLETTA *14* *14* *14* *14*
    • Si hrozná P... LODVICA COMELLO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Uvedomujete si že oni tieto komentáre nevidia a ani nikdy nebudú
    A aj keby ich videli tak tomu nebudú rozumieť keď oni rozprávajú po španielsky a taliansky a vy to píšete po česky
    • Jo presne je ale hezke vyjadrit svuj nazor☺
    • Lodo mám hrozně ráda líbí se mi. A je moje nejoblíbenější postava z Violetty. Jako Francesca ha taky fakt hezká a taky hezky zpívá
  • Huurá. Lodovica Comello sa oženila s Tomasom Goldschmidta. Ak mi ňeverite tak si prečitajte Lodivicej životopis. Alebo si na Google napište Lodovica Comello a Tomas Goldschmidt. Alebo na you tube si tieš napište. A uvidite. Lodo a Tomas sa stretli na natacani Violetty. No serial Violetta je užasni ked Lodo tam stretla svoju životnu lasku. Len jej kcem pogratulovať. Mam ju velmi rada. Ked bude štasna ona tak budem aj ja. AHOJ
    • Nikoho ty tvoje kraviny nezajímáj dej pokoj s jakysim tomasem je to deb ......... Tak čau
  • Ja hrozne rada pozerám Violettu ale najviac sa mi páčiš ty...
    Mám 16 rokov a stále ma baví ako Diegovi hovoríš že to nebude klapať ale pevne verím že vo flme áno.No a ešte niečo si mija naj.herečka,zpeváčka...Ahoj cmuk:-)
  • bila si moc moc moc moc moc skvieli na tom vistupeni *14* *4* *5* *3* *15*
  • *14* *3* *4* ahoj lodo siii moje nejoblíbenější spěváčká , tanečníce , hereěká si superová a fantasticka siii o hodně hezčí než martina stoessel violetta si muj idol lodo zbožnuju tě si fajn holká a mimo chodem ti to hodně sluši z diegem dominguez hodiš se k nemu hodně na rozdil od clari alonso ,, ti credo spivaš neskutečně drž se lodo ¨¨ si fantasticka *15* *2* z violetty si nejhezčíííí ale o krasu nejde si božska drž se lodo pusu Tynka
  • Keby tam dali s kým chodí lebo ona tuším s niekym chodí
    • Ona sa oženila s Tomasom Golsmichtom daj si na google jeho meno a uvidíš ako vyzeráš....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit