Přejít na výpis diskuzí

Logan Lerman

OSOBNOST 17.5.2007 
170 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nauda

    Pusinka

    On je upe božííííííííí! *14* *14*
    Já ho strašně moc miluju! A ty jeho oči! Božíííí *14* A ten jeho ,,babysmile" je upe MUCK *14*
  • ÁáÁá proč si ho pořád pletete?

    Ahojky, zaprvé, to je hrozný, jak lidi všem hercům řikaj jejich filmovým jménem, dť ten herec je upe jinej než jeho postava kterou si zahrál. Takhle se to stalo třeba i Miley Cyrus nebo Robvertvoi.. je to hroznýýý.. on není Percy jackson ale logan Lerman! :D
    Ale jinak je uplněbožíííí.. po tom co jsem schlédla Percyho Jacksona se mi fagt zalíbil... nejdřív jen ta jeho postava ale te´d se mi líbí už i herec, jako i chováním atd. xD
    Prostě on je fagt božííí =*
    • ashley.veryysek

      JN

      No kačííí máš pravdu.Ale od té doby co jsem ho na fotkách viděla se selenou gomez ji nesnáším ale ho zbožňuju *14* *14* *14* *14* *14*
      • souhlas *1*
      • sandra27

        Re: JN

        přesně :) *4*
  • OMG!

    LOL :D:D:D já se tady válím smíchy po zemi :D:D pipky :D jak tady každá píšete, že s ním chodíte atd. :D:D omg jak naivní a hloupé :D leda tak ve snu ;-) vzpamatujte se a kdyžtak sem nepiště takovýhůe sra*ky ;-) *3* *3* *3* *1*
  • vgt

    Je to andělíček *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Je nejhezčí kluk na světě!!!

    *14* *14* *14* já jsem se do něj asi zabouchla je tak roztomilej krásnej a ty oči .......... ach ach ach ach ach *14* *14* *14* *14*
    • Re: Je nejhezčí kluk na světě!!!

      máš pravdu, ty nádherný oči prostě boží jsem do něj blázen *14* *14* *14* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • gzá

    Ten kluk je božskej!!!!!!
    *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • :-*

    Omg jak tady každá píše že je to její kluk :D... ON je božíí,NÁDHERNEJ,ÚPE K SEŽRÁNÍ...ON nejkrásnější kluk na světě!! *14* *14* asík jsem se tky zabouchla
  • Logan Lerman

    Logan Lerman je prostě k sežrání ve všech filmech co jsem ho zatím videla byl úžasnej :) doufám že natočí nejakej další super filmík. Už ted se nemůžu dočkat :)
  • hhhhhhh

    Logan je k sežrání. Je to jehezčí chlapeček na světě, je prostě hezčí než Christian. *3* *3* *3* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *3* *3* *3*
  • facebook

    Prostě by měl být Logan podle mě na facebooku. Skoro všichni mu říkají Percy Jackson, ale správně se jmenuje Logan Lerman. Je to prostě nádhernej chlapeček. Jsem do něho zabouchlá od doby kdy jsem viděla poprvé v kině, když jsem šla se ségrou na Percy Jackson zloděj blesku. *14* *14* *14* *1* *1* *14* *14* *3* *4* *4* *4* *4* *4* I love Logan *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* je to andílek *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit