Přejít na výpis diskuzí

Lorenzo Patané

OSOBNOST 13.11.2007 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HEeeej já ho miluju od je upa krásnej..... <3 jak už jste někdo tady psal že jedokonalej..... on je!!! Já ho chci domůůůů !! :D:D <3
  • Já ho prostě miluju... je to DOKONALOST sama... :P
  • Přesně moje slova... je to kus chlapa... :P
  • *12* miluju
  • je sladkej *14* *3*
  • Je to hodně talentovanej herec a je taky hodně sympatickej.....je asi tak o dvacet let starší než já ale je k nakousnutí...i když by mohl bejt můj táta... :D
  • já taky se dívám jen kvůli němu a můžu říct že na roli Roberta Zalfelda je opravdu úžasný je prostě k sežrání!!!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • Moje řeč je ro opravdu kus chlapa
  • Náhodou je to nádherný herec
    *14*
  • Ale teda musim říct že teď má v tý telenovele docela ránu *1*
  • demence

    Tyvole tak si tady čtu ty vaše příspěvky a musim se smát..ste vážně vymletý *1*
  • Lorenzo je Hnůj

    Nejvtipnější člověk na světě...xD xD to je hrůza takovej humáč.... *1* *1* ....Je to zelená houba......PS: Vlaďena je prso!!!!...xD xD xD xD Xd xD .....
  • Re: Re: Re: Re: Blahopřání

    Sturm der Liebe, um mich zu lehren, ihre Großmutter zu sehen. Es war ein Fehler. Es war schwer mit der Tatsache, dass Lorenzo und Inez in meinem Leben hatte ich sehen, zu versöhnen. Aber schau, und Fotos von Lorenzo ist sehr schwer, weil von mir, es schmerzt noch mehr Herz. Ich dachte, ich liebe dich ... *14*
  • girls

    LOVE

    JE TO NEJHEZČÍ KLUK NA SVĚTE MILUJU HO
  • MILUJU HO

    miluju ho je moc peknej kluk a roztomilej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • girls

    Re: Re: Re: Blahopřání

    JE TO NEJLEPŠÍ HEREV V PORADU MIRIAM A ROBERT.Robert je uplně nejlepší
  • girls

    Re: Re: Blahopřání

    TO JE UPLNÁ PRAVDA
  • NEJ =*

    Je úplně božííííí =** =D
  • Re: Blahopřání

    Jsi upa NEJSYMPATICTEJSI KLUCINA!Mám tě mocinky ráda.... *3* *14*
  • sendygb

    Re: Je nej

    souhlasím,... a asi jediná postava, která to tam má v hlavě v pořádku *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit