Přejít na výpis diskuzí

Lorna Byrne

OSOBNOST 16.8.2012 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byla jsem na setkani s Lornou Byrne vcera v Bratislave a byl to nezapomenutelny zazitek.
    Je to kouzelna,drobna dama,ke ktere jsme citili vsichni,co jsme tam byli obrovskou uctu a jeji obejmuti je nepopsatelne.
    Prece neodsoudim vsechno,na co si nemohu sahnout,jako podvod.
    Ty hruzy,to nedelaji andele,ale my lide.Kazdy,kdo chce neco zmenit,by mel zacit u sebe a pak by treba i ucitil pritomnost andelu,kteri tu s nami skutecne jsou.
    Lorna odvadi velkou cast vydelku na charitativni ucely.
    • Tiez som bola na vcerajsej prednaske s Lornou, pekny zazitek.Ale z jej objatia som nic necitila....a ani neviem co to kazdemu sepkala do uska...
  • četla jsem knihu Andělé v mých vlasech a nyní jsem si koupila Schody do nebe.Můžu doporučit všem hledajícím.
    • http://www.andelevmychvlasech.cz/ *14*
  • Lorna, je podle mě užasný člověk. Ale chápu každého, že je těžké jejímu poselství uvěřit, i mě to trvalo dlouho. Prosím, nesudte ostatní lidi, jen proto, že se chovají jinak a mají jiné názory.
    Naše Matka země je tu pro nás a my jí musíme přestat ubližovat, Lorna je jedním z příkladů velké lásky. Těším se až ji v březnu uvidím.
    • Andělé nás nemohou chránit před námi
      Ano dějí se hrozné věci za které však andělé nemohou oni dokáží spravit nás a naše rodiny ale my se bráníme tím že na ně nevěříme
  • http://hriechyokultizmus.wordpress.com/2013/04/12/kontroverzne-ucenie-lorny-byrne-z-jej-vizii-o-homosexualite/

    tohle není cesta ke štěstí našich dětí, spíš si myslím že je to chytrý dílo čerta. Anděl nám pomáhá, ale nakonec budou naše děti plakat, protože zničí rodinu. Všude je větší a větší bordel.A bude ještě pořád hůř když si budem omotáni zlatou nití lilbovat v lásečkách bez věrnosti a čisté lásky rodinné.
  • Určite by sme nemali súdiť či je to pravda alebo nie.Ide o človeka či verí alebo nie niekto povie že je to hlúpost niekto zase verí že pôjde do neba uvidí Boha a anjelov *4*
    • Jen bych chtela rict, ze tohle je komentar, co v podstate nikomu nema skodit a je to mysleno dobre, ale ....
      Nejsem na tom, jako tato uzssna zena, ale andeli , skutecne vidam a nejen je, nevidim je tak, jak ona popisuje, mam s nimi mensi spojeni, ale vzdycky citim, ze tu jsou se mnou, vidim je, citim, jak se me dotykaji a tak dale.Neni to o vire, ale o tom, jak to skutecne je.
  • Podvodnici jsou podvadeni podvodnici:-)kdyby byli andele tak se tolik hruzy nedeje co se deje vsude kolem.
    • ale my lidi tenhle život kazíme! andělé proto dělají všechno, aby tady byl mír, jenomže na světě je nejspíš mnohem víc lidí a kolik z nich, je těch, co nekradou, jsou slušný, nestarají se jen sami o sebe, jen o peníze, ale dívají se na lásku k ostatním? řekla bych, že na světě je 90% lidí, co si zaslouží tvrdě potrestat, a zbylých 10% lidí? si zaslouží něco neobvyklého, jako třeba vídat anděly!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit