Přejít na výpis diskuzí

Lou Fanánek Hagen

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Franta navždy

    Fanánek je chlap jak má být! *16* To jeho krásné bříško.... *5*
  • hlava

    Kdo říká, ať jde Fanánek do hajzlu, tak zřejmě neví co mluví. Neznám nikoho, kdo vymyslí takový texty co on, ať už pro tři sestry nebo pro někoho jinýho. A ještě k tomu je svůj, perfektní a přátelskej člověk. Žádnej machýrek, prostě normální. Jen tak dál Františku *3*
  • Milý Fanánku,i já přeji jen to nejlepší ke stále mladým narozeninám,hlavně zdravíčko a pohodu.Mám tě moc ráda.
    Tři sestry jsou super *4*
  • kristynka27

    Tři Sestry

    Díky za skvělej koncert v Drnholci a Brně. Už se těším do Miroslavi...zdáááár *1*
  • Fany vše nejlepší k narozeninám *14* !!!
  • Fanánek je krásnej chlap a celá jeho skupina Tři sestry jsou super!Moc přeju, at´ se vám stále tak dobře vede a mnoho,mnoho skvělých koncertů.
    *4* *4* *4*
  • Bezva

    Fanánek je super!!!!!!!!!!
    Klobouk dolů přd jeho slovní zásobou.Přeju jemu i Třem sestrám to nejlepší!!!! *3* *3*
    • Re: Bezva

      Ahoj,slyšela jsem, že o fanánkovi vychází knížka, nebo že jí fanánek vydává, víte o tom někdo něco ? Byl by to perfektní dárek pro mého přítele, takže by jste mi informací moc pomohli. Dík moc.
      • Re: Re: Bezva

        Od něj se mi nejvíc páčí texty pro serial Šmoulové
        hledám puvodní verze
        k těmto hitům
        Ťatka jodl mistrovská světová šmoulována
        Šmoulaatlet mistrovská světová šmoulována
        jít ven tě může rýmu stát velká šmoulí prázdinová párty
        táborák velká šmoulí prázdinová párty
      • Re: Re: Bezva

        tak nevím Fanánku , vybíráš někdy nové talenty , ale zpívat neumíš , pouze křičíš. Ale je to každého věc. Je to pouze můj názor. Zdar
        • Hele ty blbečku,Fanánek není nějakej ,,dechovka'' a asi nevíš,jaký má styl hudby.Tak si to zjisti *12* Jak by měl podle tebe zpívat? Život je takovej s trumpetama,akordeonem a houslema???
        • Fan. je jen jeden!

          On někdy Fanánek říkal, že umí bůhvíjak zpívat? Na rozdíl od ostatních si na nic nehraje a svými texty a krákorem baví nás-fanoušky.
        • Re: Re: Re: Bezva

          bez dohajzlu Tri SESTRYYYY !!!! LOU FANANEK HAGEN !!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) *14* *14* *14* *14* *14* *8* *8*
  • paráda:)

    ahojky,včera jsem byla na koncertě v Adamově,a byla to paráda,jen mi ty dvě hodinky strašně rychle utekly *9* *9* *9*
  • *

    nedala bych ho!!! *4*
  • Fnymu s celého srdce blahopřeji k narození dcerky:-) *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit