Přejít na výpis diskuzí

Lourdes León

OSOBNOST 8.2.2008 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kiksonka

    ....

    lourdes je uplne podobna madonně to se musi uznat,ale s tim obocim by mela neco delat,byla by s ni kocka;)ale stejně si myslím že hezčí je dítě Paris od Michaela Jacksona:)
    • wendy92

      Re: ....

      Já bych řekla že nejhezčí dítě je Lily-Rose od Johnnyho Deppa.. *3*
  • zuhajda07

    hruza

    Na to ze je Madonina dcera tak vypada tak trochec no trochec vic divne
  • wendy92

    Rocco

    Na osobnostech má profil už i rocco:)
  • candy.madonna.hard

    Blik..

    hele víte, že její mamka je Madonna ?? bzzz.levitace xD
    • a proč by jsme to nevěděly?
    • lilonely

      Re: Blik..

      FAAAAAKT??? Tak to jsem netušila *3*
      • candy.madonna.hard

        Re: Re: Blik..

        Mi nějak hrabe xDDDD ae fak je to její dcera xDD tužka a pero = potřeby xDD
  • candy.madonna.hard

    wow!

    je z ní pěkná velká holka....Madonnu už přerostla !!
    • Re: wow!

      fuj to obočíí
      • Re: Re: wow!

        přesně
      • wendy92

        Re: Re: wow!

        njn.. po Madonně *1*
        • Re: Re: Re: wow!

          hlavně na tý fotce s tim závojem jí je totálně podobná
  • romisek

    stejná?

    hele všimly jste si, že na některých fotkách vypadá úplně (no téměř) stejně jako madonna za mlada?
    jo a s těma brejlema ja si myslim ze jenom napodobuje mamču
  • madonna.kulina

    ja bejt lola. tak sem nejstastnejsi na svete!

    mozna si rikate : ,, ta holka ma to na co si ukaze" ae ve z ty druhy stranky to ma tky dcl tezky.. napr.: nemuze vyrazit ven bez toho aniz by na ni nekdo ukazoval... ma za zadkem hordu bodyguardu.. meni skoly... a zrejme do konce zivota po ni pude bulvar... nejspis bude jednou hodne slavna... mela by podekovat mamce :)
    • beast

      Re: ja bejt lola. tak sem nejstastnejsi na svete!

      icq ze pouziva celej svet to asi ne, mozna ze lidi chodej na icq.com na verejnej chat ale kdyz tam po nekom budes chtit icq rekne ti ze ma msn
  • beast

    hjk

    ehh ma propojeny oboci a chmiri okolo pusy , kdyby si to oholila byla by to krasnaslecna, a ůady amie ja ti moc neverim jelikoz americani nepouzivaji icq ale msn jenom cesi pouzivaj icq
    • madonna.kulina

      Re: hjk

      souhlasim ze nekamaradi s lolou ae icq pouziva skoro celej svet...
  • lady..amie

    Podle mě!

    Já osobně si myslím,že Lourdes je úžasná holka!Věřte nebo ne,pochopím když mi to neuvěříte,protože takových co si vymýšělí..taky jim nevěřím,ale moji rodiče jsou Američané a docela často ejzdíme doo AMeriky.Jednou jsme byla v salonu a pod sušičem vlasů jsem si sní začala povídat.Až po tom jsem zjistila že je vůbec dcera Madonny.Nechovala se tak.Ještě ted si dopisujeme přes ICQ.Je to bezvadná holka to mi věřte a ikdyž vypadá na některých fotkách hrozně oblíkáná, tak to byste měly vydět ostatní lidi v NY..
    Taky tady pořád řešíte ty zákazy..vánoce sice neslaví,musí často uklízet,ale tak jak to píšou v bulbáru to prý není.Jediné co jí štve je že musí mít pořád za zadkem bodyguardy.
    Fakt mi to věřte..je to bezvadná holka!
  • madonna.kulina

    Ja bych teda menila!!!! ;)

    Blázni!!! Vy byste fag nechtely bydlet a Madonnou? Lola dostává kapesny 400 000 Kc mesicne! A nemyslim si ze ty zakazy sou pravda. Aspon ne vsechno...dit ma osobni stylistku!!! Ja bych teda menila...xD *1*
    • Re: Ja bych teda menila!!!! ;)

      To bych teda nechtěla být Madonny dcera, vždyť to je nejhúř oblíkaná známá osobnost v Americe, a těch 400 000 Kč, co stim dělá, ty vole, mě bohatě stačí 300 Kč
      • maddy

        Re: Re: Ja bych teda menila!!!! ;)

        Já bych rozhodně měnila...a neřikej že bys aspoň trochu nechtěla tolik peněz...těch totiž neni nikdy dost.
        • Re: Re: Re: Ja bych teda menila!!!! ;)

          Tak jako na mym kontě par milionů mám, navic máma jí zakazuje o sebe pečovat aby jí nepřebírala chlapy
          • maddy

            Re: Re: Re: Re: Ja bych teda menila!!!! ;)

            Neřikej, že tomu všemu věříš....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit