Přejít na výpis diskuzí

Luboš Veselý

OSOBNOST 20.6.2007 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kuna nekeca... LV je kluk v plne sile! Potvrzuji 30.10.1961 :D
  • Pamatuji si Luboše ze školní akademie někdy kolem roku 1976 z monologu o putovych boudách.mělo to štávu. Připravovala ho myslim paní Pavelková.jo a taky bydlel u nás v domě.prima tichej kluk .
  • pamatuji si ho ze školní akademie někdy kolem roku 1978 v monologu poutové boudy. už tenkrát to mělo štávu.myslim že ho připravovala pani Pavelková a taky bydlel u nás v domě .prima kluk.
  • jirkakratas

    Luboš Veselý.

    Já jsem Luboše Veselého poprvé zaregistroval v hlavní roli filmu Antonyho šance. Partnerkou mu zde byla Veronika Jeníková, která dnes hraje v Ordinace v růžové zahradě. Ten film vznikl někdy v 80. letech.
  • To mám být asi já...

    Podle foto bych to měl být já, ale nějak mi nesedí datum narození. Trochu jste mi ubrali... Díky!
  • bat,bat

    pravda. v roce 77 uz mohl byt teoreticky otcem. nechapu,kam na ty informace chodeji. na jinych strankach jsem nasla,ze se narodil v breznu v roce 1953!!
  • mlááádííí

    Lubošek je sice mladík, ale zcela pozitivně se narodil v roce 1961 *5*
    • Re: mlááádííí

      no na IMDB píšou 1953, ale osobně se taky přikláním spíše k r. 61..pokud mohu posoudit, tak na 55 let opravdu nevypadá:)
    • Re: mlááádííí

      No jasan, když hrál v minidivu Ostrov okolo roku 1974, musel by být ještě 3, roky na houbách!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit