Přejít na výpis diskuzí

Lucas Grabeel

OSOBNOST 10.9.2007 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blog o HSM

    *14*!!www.highsch00lmusical.blog.cz! !*14*
  • Love Lucas Grabeel

    *14* *14* *14* *14* Lucas Grabeel *14* *14* *14* *14*
  • Alohaaaaaaaa

    AK MILUJETE HIGH SCHOOL MUSICAL TAK SA KUKNITE NA MOJU STRÁNKU www.zackefronn.blog.cz PLS PLS PLS NEZABUDNITE PRIDAŤ KOMENTÁR!!!
  • HSM CZ WEB

    www.high-school-musical.cz *14*
  • Blog o Lcasovi

    čauky lidi,mám blog o Lucasovi,necete se mrknout?nemám ho moc dlouho tagže toho tam jeshte mocka není..
    www.lucas-online.sblog.cz *3*
  • Mno to je teda !!! Je jeden z nějúžasnějších lidí na světě !!! Já ho úpa zbožňmuju !!! Jo a narozky teprv mít bude 23.11. !!! To je za dva dny !!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Lucas

    Prosím nevíte někdo jak se má přidávat ten videoklip? Jinak Lucas je užasnej!!! Nedávno měl narozeniny. *14* *14*
  • Mám nový blog

    Ahoj,mám nový blog o HSM a zajímá mě jaký na něj máte názor.Mohli byste se podívat na můj blog a třeba do komentářů mi napsat jak se Vám líbí a co bych měla vylepšit.?Budu moc ráda!!! ahojík... www.hsm-1-2-3.blog.cz *4* *3*
  • Mám nový blog

    Ahoj,mám nový blog o HSM a zajímá mě jaký na něj máš názor.Mohla by ses podívat na můj blog a třeba do komentářů mi napsat jak se Ti líbí a co bych měla vylepšit.?Budu moc ráda!!! ahojík *4* *3*
  • Nemuzu najit

    Prominte mi to, ale nemuzu najit jeho zivotopis, takze se moc nedozvite.. Ale az ho najdu tak ho sem dam to se nebojte a pridavejte fota:) zatim se mejte *3*
    • Re: Nemuzu najit

      Ahojky mám jeho žiotopis dám ho sem...bysme se načekali *13*
      • Re: Re: Nemuzu najit

        No tak ja za to nemuzu no.. A tak ho sem dej teda.. Pokud si sem dala tu filmografii tak to promin, ale to neni zivotopis.. Jinak je fajn jestli si sem tu filmografii dala:) *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit