Přejít na výpis diskuzí

Lucas Grabeel

OSOBNOST 10.9.2007 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ashley.sharpay

    ???????

    Proč ho pořád ponižujete atd??? to teda nechápu...jste hroznýý!!!!kdyby vás slyšel chudák!!!!! *10* je bezvadnej *14*
  • Re: Re: Lucas je zlatíčko

    souhlasim s tebou
  • Lucas is best!!!

    Lucas...nej zpěvák,tanečník,herec....
    Dnes ka jsem se koukala na Halloweentown high a taky tam byl super *14*
    Má krásný oči,úsměv...úplně všechno...
    Třeba není zase až tak oblíbenej jako Zac Efron ale pro mě má on největší talent ze všech z HSM!!! *3*
  • Re: Lucas vs.Zac

    Mě se teda víc líbí Zac *14* Ale i Lucas je dobrej.*3* Ale mohla bych to líp posooudit kdyby hrál ve více filmech.
    Jo a pls koukněte na můj blog o HSM
    mparg.blog.cz
  • ashley.sharpay

    Re: lucas-doggy.blog.cz

    Ahojky áš moc krásnej blog,jsem tam skoro pořád!!! Líbí se mi tam!!! *3*
  • parket..a

    Luk

    Je sladkej!!! A moc pěkně zpívá!!!
  • Re: Re: Lucas vs.Zac

    Nápodobně *15*
  • Re: LucasííneQ

    TIVOLE,CO TADY MELES ZAC BLEEEEEEEEEEEEE-,?LUCAS JE HEZKEJ A ZPIVA KRASNE A HRAJE V MIM OBLIBENIM MUZIKALU ALE NA ZACA NEMA SORRY *16*
  • lucasgrabeel

    LucasííneQ

    Prostě Lucas je nejhezčí nejtalentovější klučina na světe!!!Když sme ho první krát viděla v HSM sem se zamilowala!!!A ve středu 11.3 sme šli do kina ze školy zadara na HSM 3 A jedna mi ríkala že Lucas Newí spíwáát tak sme jí dala facku že wí xD.....Ale já Lucasa že až upo žeru a jak spíwa jak se voblííka!!Zac není na nic bléé
  • sandyela

    Re: neni Lucas gay

    *10* Proč tohle furt říkáte? vždyť musel pozvat v HSM3 kelsi na rande tak jak by mohl být na kluky? já Lucase znám OSOBNĚ a vím že by to neudělal *13* hle jestly mi nevěříte tak mi nevěřte ale je to pravda a až se prodá náš barák tak pojedeme do Los Angeles! *15* a mám i jeho adresu z toho dopisu a dokonce mi píše že by jsme si mohli zavolat! *14* ale jak když neumím anglicky moje ségra mi pomáhala ten dopis přepsat do angličtiny. jasný že jsem chtěla jen autogram ale on dal i dopis! a já neznám jeho číslo! ale než se prodá náš barák to může trvat věčnost! takže lucas není gay a basta! *10* *10* *5* *5* *13* *16* *8* *8*
  • parket..a

    Re: Lucas je zlatíčko

    Je mi jedno jestli je gay nebo ne(spíš bych řekla že není), ale je krásnej, moc krásnej a umí zpívat *14* BOREC
  • Lucas je zlatíčko

    Ahoj lidi HSM miluju ale nejvíc s emi líbí Lucas je prostě báječnej a nádhernej a má pěkný oči a usměv:) *14* a jak se tady dohadujete jestli je gay nebo ne tak sem četla v jednom americkým časopise že dostává tuto atázku často a že má přítelkini *3* ale i kdyby byl tak mi ho přeci budeme milovat dál ne? *1*
  • kikina1616

    Miláček Lucas

    Lucas je nejkrásnější kluk na světě!!Já sem do něj totálně zabouchlá!A žádnou holku nemá!! *14* *14* *4*
  • Re: je fajn

    Já osobně si myslym,že Zac je lepší.Takže nevim *7*
  • LUC NIE JE GAY !!!

    ...mno takze aby bolo jasne Lucas nie je ziadny gay jo?? To ze je gay si nejaky chuj vymyslel aby bol strasne zaujimavy, to je fakt pretoze ja sa Lucasom zajuimam uz pekne dlho, aj na jeho oficialnej stranke (lucasgrabeel.org) je potvrdene ze nie je gay a on ma priatelku, vola sa Emily Morris a kuknut si to mozete tu :

    http://files.nireblog.com/blogs/zanessa-2007/files/1191527063_f.jpeg
  • kakkat

    sr

    srrr že to tam je tolix ale nějak mi to nešlo odeslat
  • myloveislucas

    Re: Re: karol

    ale Lucas KrÁÁsnĚJšÍÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4*
  • myloveislucas

    Re: Re: neni Lucas gay

    ej tak tos rekla naprpsto pravne..!!!
    souhlassííííííí m a vzdycky budu!!!!!!!!!
    jako je nejhezcíí!! ale rozhodne ne gay!
  • myloveislucas

    Re: je fajn

    nelibi??
    =nechaapu.. ale to je kazdyho vec.. =O)
  • myloveislucas

    Re: .))

    NE JEN TO!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit