Přejít na výpis diskuzí

Lucas Grabeel

OSOBNOST 10.9.2007 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: I love Lucas Grabeel!!!!

    Myslim, že holku má a asi se jí, teda nic proti tobě nemám a nic špatného si nemyslim, nevzdá kvůli tobě :)
  • I love Lucas Grabeel!!!!

    Hele myslíte si že má Lucas Grabeel holku????
    *7* *7* *14* *3*
  • nej a nej

    Lucas je nejlepší ze všech co znám, jóóóóó! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ?

    lucas grabeel je nejlepsi!!!!!!!!!!! *3*
  • prosíííííííím hlásnite

    ahoj mohly by jste pro me prosim hlasovat.Mám blog o HSM,tak se mrknite a jestli se vam libi tak pro me pls hlásnite,jsem vb 1.kole SONB. jsem martíííq na tomhle odbkaze můžete hlasovat: http://a-jojo.blog.cz/0712/sonb-iii -kandidati *14* *14* *14* *14* *14*
  • Moc dík!

    Díky moc scháněla jsem jeho životopis měsíce je prostě božíííí!!!!!
  • Ahojk

    Veselé Vánoce a Šťastnej Novej rok *1* *1* *1*
  • Foto

    Tak co řikáte na ty nový fotky ode mě ???
  • Re: Lucas Grabeel

    mě by se líbil i dyž by měl vlasy třeba zrzavý
    *15* *14* *14* *3* ale víc se mě teda líbí s těma černejma jak má třeba v klipu You got it když je např. u tý sochy *14* *14* *14*
  • Lucas Grabeel

    Co myslíte, je hezčí když je blond nebo když má ty vlasy hnědší ??? Podle mě je lepší když je má hněší !!! *14* *14* *14* *14*
  • Lucas

    I love Lucas Grabeel *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Blog o HSM

    *14*!!www.highsch00lmusical.blog.cz! !*14*
  • Love Lucas Grabeel

    *14* *14* *14* *14* Lucas Grabeel *14* *14* *14* *14*
  • Alohaaaaaaaa

    AK MILUJETE HIGH SCHOOL MUSICAL TAK SA KUKNITE NA MOJU STRÁNKU www.zackefronn.blog.cz PLS PLS PLS NEZABUDNITE PRIDAŤ KOMENTÁR!!!
  • HSM CZ WEB

    www.high-school-musical.cz *14*
  • Blog o Lcasovi

    čauky lidi,mám blog o Lucasovi,necete se mrknout?nemám ho moc dlouho tagže toho tam jeshte mocka není..
    www.lucas-online.sblog.cz *3*
  • Mno to je teda !!! Je jeden z nějúžasnějších lidí na světě !!! Já ho úpa zbožňmuju !!! Jo a narozky teprv mít bude 23.11. !!! To je za dva dny !!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Lucas

    Prosím nevíte někdo jak se má přidávat ten videoklip? Jinak Lucas je užasnej!!! Nedávno měl narozeniny. *14* *14*
  • Mám nový blog

    Ahoj,mám nový blog o HSM a zajímá mě jaký na něj máte názor.Mohli byste se podívat na můj blog a třeba do komentářů mi napsat jak se Vám líbí a co bych měla vylepšit.?Budu moc ráda!!! ahojík... www.hsm-1-2-3.blog.cz *4* *3*
  • Mám nový blog

    Ahoj,mám nový blog o HSM a zajímá mě jaký na něj máš názor.Mohla by ses podívat na můj blog a třeba do komentářů mi napsat jak se Ti líbí a co bych měla vylepšit.?Budu moc ráda!!! ahojík *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit