Přejít na výpis diskuzí

Lucie Benešová

OSOBNOST 13.6.2007 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásná herečka

    měla by hrát víc ve filmech je to sexbomba!!! *14*
  • Hm..

    Dneska jsem s ní byla v jednom bazénu.. Nejdřív jsem si nebyla jistá, jestli je to ona, ale potom se tam vyloup Matonoha.. *1*
    • Re: Hm..

      a kde ???? *7* *7* *1*
  • Je moje z oblibenych českych hereček,protože to umi a všechno ji jde....,je moc pěkna a mila..ja se ani nedivym jejimu manželovy :) a nejvic se mi libila v Horakovich.....chtěl bych dalši pokračovani
  • Je to jedna z mých oblíbených hereček. Na to že oslavila 40 tak vypadá nejmíň o 10 let mladší, to musíme uznat ;) Je to krásná žena a její manžel má velké štěstí že má doma takové sluníčko:) akorát by mohla začít víc hrát v některých seriálech, podobných jako byli Horákovi. V Horákových se mi líbila nejvíce, hrála tam milou a starostlivou paní, akorát ji tam mohli dát většího fešáka než je Bareš:D (nic ve zlém ;)) ale ve filmu Sametoví vrazi byla boží, i když víc se mi líbí jak hraje kladné role než mrchy ;D jinak Lucko, ať se ti daří v životě a doufám, že v českém šoubyznysu budeš ještě nějakou dobu zářit:)jsi skvělá !
    PS: nevíte někdo, koho Lucka hrála v Ordinaci v růžové zahradě ? Nemůžu ti nikde zjistit, a Ordinaci jsem sledovala a nepamatuju si že by tam byla. Děkuji:)
  • Až v seriále Gympl mohla ukázat, že je to vynikající herečka! Já osobně si na seriály moc nepotrpím, ale na tento se dívám jen kvůli Lucii - negativní roli ředitelky hraje úžasně. Moc jí fandím.
  • moc hezká a skvělá herečka *14*
  • Lucka je super a mimochodem na horákovi se dívám pořád dokola.
    Skvělá herečka i výborný seriál *4*
  • Tak toto muze napsat jen opravdovy ubozak!!
  • Lucka je nejjjj

    Lucka je super poprve jsem ji viděla v seriálu Horákovi! Moc jí to sluší a je hezká *3* *3* *15* *14*
  • Všechno nejlepší pardon , že vám takto tykám a chtěl bych se vás zeptat zda někdy zase budou dávat Gympl s (r)učením omezeným byl supr :) *3* Michal

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit