Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
759 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Nemusím Lucií Bílou
  • máte nádherný hlas, jste jedna z mých nejoblíbenějších zpěváků/zpěvaček. taky píšu texty a básničky. rád bych se vás zeptal zda-li bych vám mohl poslat jeden z textů co jsem napsal. *4* *3*
  • Moc ti fandim,spíváš moc hezky a neposlouchej ty co ti nadávaj.Jsi fakt skvělá
  • A nutí tě někdo abys to poslouchal? Jestli ne, tak už tady zavři klapačku, ty snad nejsi opravdu normální, máš úchylku na osobnosti!!
  • lucko všechno nejlepší k vašim narozeninám
  • Všechno nejlepší k narozeninám *4*
  • Luky1987
    Ten řev od Lucií Bílé to je hrozný něco
  • lucko a radku fandim vam
  • konečně rozumná úvaha pro naší populaci, doufám, že se této naprosto zdravé myšlenky chytí co nejvíc lidí... *4* *1* *4*
  • "Můj syn Filip je předurčen k slávě!!!", řekla kdysi /cca před 10 - 12 lety/ Lucie Bílá. Vše se zdálo být tak jasné, když to tak naprosto suverénně řekla na kameru - neměla prostě pochyb...*3*
    /na základě jakých myšlenek vlastně zplodila tyto vize pro lidi? kde se mohou nacházet ty zázračné schopnosti jejího syna Filipa, na kterých by měla stát jeho sláva? čím chce oslnit asi svět? budeme čekat ještě dlouho?/ *11*
  • Tak ho neposlouchej!!!
  • Luky1987
    Když Lucií Bílou vidím zpívat v televizi a nebo nekde slyším, tak mne až bolej uši, nedá se ten její řev poslouchat !
  • lucko jsem tvoje fanynka a preji ti abys byla stastna s radkem moc vam to slusi na lidi nedej ty jsou zly preji hodne stesti
  • četla jsem si v životopisu info které je tam napsane a mám takou malou poznámku. Lucie nemá 165cm ale 155cm no a co se týče její váhy tak nemá 60kg ale 43kg :D jsou to detaily ale pro mě moc podstatné :D
  • Až na ten řev.
  • Luky1987
    Presne
  • Luky1987
    Já taky ten řev od Lucií Bílé nemužu poslouchat !
  • Z mého pohledu je Lucie Bílá interpret, který k této práci nemá předpoklady ani schopnosti - zkrátka jako všichni co nemají na svou profesi musí předstírat že něco umí, což zabere veškerý čas a na výsledeku je to znát. Kvalitní zpěv a sním spojený projev není schopna profesně zvládnout. Ostatně její projev mluví za vše.
  • Luky1987
    Martine i já bych si radši zalil uši betonem, abych nemusel ten řev od Lucií Bílé poslouchat *1* *1* *1*
  • Je legrační Martine, že se snažíš schválně dělat chyby.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit