Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
760 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je supper, boží, úžasná, prostě si nemůžu pomoct. Zbožňuju ji a taky její písničky. A doufám že těch slavíků bude mít aspoň 100. Moc Vám držím palce Lucko. Jste nej nej a nej.
  • Jennie
    je skvělá, lidumilná, dokáže mile překvapit a na nic si nehraje...tak ji vidím já, ale kdekdo o ní mluví jak o nějaký bestii, což dost odsuzuju, písničky má skvělý i když zpívá jen česky, zpívá dokonale, její hlas je tak známý a krásný, že se divím, že nedabuje *3* často poslouchám její písničky
  • vostry.rudolf
    Já nevím proč,ale já mám tu osůbku rád.Je skvělá její vystoupení jsou zážitek neviděl jsem je na živo všechno jen video ale i tak se u toho člověk pobaví zasměje a je vidět ne těch ledech že je to baví.A to oč tu kráčí pobavit a zanechat krásné vzpomínky na vystoupení.A to paní Lucka dovede perfektně.Ať jí to vydrží a nadále se plní její sny i sály.
  • Ať si říká kdo chce, co chce, Lucie je úžasná a když už někomu nesedne její zpěv, tak myslím, že by si mnohé celebrity měly vzít příklad z jejího chování a jednání, z toho, že by se pro druhé sama rozdala... :-) Mám tě ráda, Lucinko!!!! ♥
  • Luky1987
    Lucií Bílou taky vubec nemusím
  • almen
    co vy tři pořád řešíte ?
  • Podle mě 60 kg 100% nemá *3* *3*
  • ty se do toho nepleť ty tomu stejně nerozumíš. *16* *1* *14* *5*
  • Lucie smát se na celé kolo jen pár hodin po naprosto drastickém odchodu Vaší kolegyně mně příjde jako neuctivé a nevhodné chování viz video na idnes a Vaše strohé odpovědi na dotaz o Ivetě taky... jsem zklamaný zrovna od Vás jsem to nečekal...
  • Ziall
    Všechno nej! :)
  • kirushka97
    Všechno nejlepší, paní Bílá :) *4*
  • alexandra.gajdosikova.7
    *14* Všetko najlepšie Lucka
  • Vše nej!! :) *14*
  • vse nej!!!
  • Vše nej!! *14*
  • reagujem na anonym so Zlina je pravda že cikani vedia spievat aj tancovat :) ale najviac na tychto cikanov je zabava či už svadby bali atd.... lebo bieli nemaju nato vadčinou :) Vravi sa na čiernom sa chlieb rodi a na bielom psi robia potrebu *3* Takže cikani ktory maju talet klobuk dole sklanam *4*
  • Lucie všetko najlepšie vela zdravia štastia lasky a božieho požehnania a vela vela uspechov k spevu vela vela fanušikov Vam želam *4* *3*
  • Violetta
    Tož tak Lucinko všechnóóóó nejlepšííííííííííííííí
  • A kdy už se konečně stane ta ohromná a zázračná věc, že má dojít k tomu, že její syn Filip je předurčen ke slávě? Tak to přeci někde Lucie Bílá prezentovala slovně v médiích před pár lety..., tak nevím, zatím čekám, a Filip nic - zatím žádné zázraky, žádné zvláštní schopnosti, žeby jednou doopravdy na něj čekala ta ona tolik "podivuhodná a zázračná" vila VyVolených, vila "lidských zázraků"? *3*
  • Cikankam to ide cely život zpívají *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší