Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
760 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lucinečce

    Krásný den!!!=)=)=)=)=)=)Jen jsem chtěla kritizovat vzkaz, ve kterém Vám někdo napsal, ,,jestli Vám není blbí,že chodíte o s 15 let mladším chlapem." Já si myslím, že když se dva lidé mají rádi, nezáleží na věku. Mějte se SLUNÍČKOVĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! papa papa papa papa papa papa papa papa papa pááááááááá Vaše Denča
  • Lucince

    Lucinko,omlouvám se za to,co jsem vám napsala 28.02.-spletla jsem svůj e-mail a za to,že jsem se Vám zapomněla představit.Jmenuji se Denisa Klementová a jsem z Havlíčkova Brodu.Chtěla jsem Vám také říct-napsat =) , že máte móóóc příjemňoučký hlas,když mluvíte a NEJKRÁSNĚJŠÍ,když zpíváte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Věřím, že budete pořád tak dokonalá jako jste teď!Mám Vás MOOOOOOOOOC ráda!!!!!!!!!!!Mějte se móóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóc krááááááááááásně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
  • nejdokonalejčímu človíčku na světě!!!

    Krásný den Lucinko!!!Byla jsem na vašich internetových stránkách a máte opravdu krásné autíčko!Moc vám to tam sluší!Věřím,že jste si hned padli do oka.Mercedesy se mi také velmi líbí!-hlavně stříbrné =) Mejte se co nejdokonaleji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!papapa
  • Ahojík!!!

    Lucinko,jsi ta nejdokonalejší bytost,co znám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jsi OPRAVDU SKVĚLÁ! Mám všechny tvé CD.Jsem asi blázen.Jsi dokonalá!!!!!!!!Přeji ti,ať se všechna tvá přání vyplní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Měj se kouzelně
  • pro tu nej zpěvačku na světě

    Lucko jsi super s mamkou ti hrozně přejeme at tě v životě potká jen to nejlepší a těšíme se až vydáš další CD.!!!!!
  • pro Lucinku

    jsi super a drž se!!!!!!!
  • Zdravim Všechny fanoušky a obdivovatele Lucinky Bílé, nevíte náhodou někdo kontaktní písemnou adresu na Lucii, na netu je pouze e-mail! Díky moc a přeju Všem hodně zdraví!
    • Re:

      No jasně, napiš jen Hana Zaňáková, Otvovice u Kladna. Ale nepočítej s tím, že to někdo bude číst. Maximálně si Filípeček bude dělat vlaštovičky.
  • Pro Lucinku

    Paní Lucinko jsem vaší obdivovatelkou,krásně zpíváte a přeji Vám všechno nej...ať Vám vyjde to co si v životě přejete.Mám Vás ráda Markéta
  • Nedokážu říct....

    Dobrý den Haničko.Ani vlastně nevím co napsatno napíšu to přímo bez nějakých povídaček okolo. Jste strašně moc dobrá moc vás podporuji skoro ve všem co děláte,moc vám fandím a mám vás moc ráda,tak zůstaňte stále taková jaká jste,protože jste prostě skvělá.S Pozdravem vaše věrná faninka Gabka Landová z Prahy
    • Re: Nedokážu říct....

      souhlasím *3* Lucka je výborná a některý lidičky by si měli dát ruku na srdíčko a konečně přestat ,,závidět,, Neboj Lucko,někteří jsme jiní- zůstaň sama sebou jsi perfektní baba - tvá fanynka shodného věku Dandyna z Brna *5*
  • KORDYLEK

    Ahoj Lucko si skvela a diky ze si tadz ahoj KAJA

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit