Přejít na výpis diskuzí

Lucie Štěpánková

OSOBNOST 28.7.2008 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • muro10

    ahoj

    ahoj lucinko jak se má briketka je hodná?Kdy budeš na vsetíně? ppaa
    *3* *14*
    • Ahoj jak se menuješ ti a maš aouto jesli jo nebo ne maš aouto tak mi napiš mi od lucki štěpánková
    • Ahoj jak
  • Ulice

    Gratuluji ke vstupu do ulice, byl profesionální!!Hodně štěstí přeje Dami Vondráček
  • muro10

    Zdravíčko

    AHOJKY LUCKO V ULICI TI TO FÁÁÁKT SLUŠÍ! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • A kde v ulici mi to sluši janevim už a tito viš
    • Ahojky jak se menuješ ti a maš holku jesli jo tak mi napiš jesli maš auto tak přijet knam prosim prosim prosim prosim prosim do mrzlic 26 odepiš mi
      • Ahoj cobudeš delat zejtra votpoledne napiš mi jati dam moje číslo mobilu 773506533toje moje číslo kdiš budeš nico tak zavolej mi jo a napiš mi tvoje meno jak se menuješ a ci tvoje číslo telefony prosím jati ci napsat dopis a nebo zavolat ti
  • jansovka

    narozeniny

    Lucko vše NEJ k narozeninám. *4*
  • Ahoj jak se maš ja se mam špatně viš proč protože ja ci lasku ja nemam lasku protože ja sem mejla lásku ale jasem cho vichodila protože mi nadaval jasem nanej nadavala že fituje janechci fitaci do mrzlic jaci bojim žemi znaselbi a ti fituješ nebo si normani kluk
  • Ahoj ja se menuje lucka štěpánková jaci a bisi přjel knam prosim jaci ti piznal lip odepiš mi
  • Ahoj jak se maš ja se mam špatně piš proč protože ja nikdy neusnu kdiš mi nenapíše mi básničky prosím odepiš mi od lucki štěpánková
  • zdravím Vás Lucie !

    Zdravím Vás Lucie ! Ctěl jsem se optat,zda nejste příbuzná herečky Jany Štěpánkové TOMÁŠ / Mariánské Lázně. *3*
  • Ahoj napiš mi nico otobje prsim odepiš mi nibo nebudu spat jaci tě videt tebe z obrázky jak tapetu od lucki štěpánková dobru noc pěknej si vispinkej zejtra deš do prace jesli jo tak mi napiš mi nebo zustavaš doma odrpiš mi papa spominam natebe a ti taki spominaš nebo ne odepiš mi
  • Vo drlaš tetkom rano jasem venku mrzlich

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit