Přejít na výpis diskuzí

Lucy Hale

OSOBNOST 21.1.2009 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, nevíte kde sse dá stáhnout film Dívčí války? nikde ho nemůžu najít :/
  • lufnagle
    Taky hrála v seriálu Smetánka.... Celkem velká role.... *1* *5*
  • jsem taky do ni zabouchlaaaaa *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15* *15* *15*
  • vím hned jsem to poznala *3*
  • Ja ji zbožuju *14* Moderní popelka byla jednou jedna písen boží jak tam hrala. Nic proti Seleně zda se mi ,že Lucy Hale je mnohem mnohem lepší. *15*
  • hrála taky v dívčích válkách / sorority wars
  • hrála i ve Sream 4
  • Tiež hrala v CSI Miami .. Phoenix .. :))
  • Tak tahle herečka mě fakt dostává, v Moderní popelce byla úžasná :)
  • Hrála i v seriálu Smetánka ! Aktuálně běží na Nově :) má tam jednu z hlavních rolí !
  • Jedna z těch lepších hereček :) Ve filmu Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň je naprosto nezaměnitelná :) Má krásný hlas a perfektní kariéru před sebou! ;) A písničky Bless myself a Run the town jsou opravdu songy ve kterém vynikne její hlas :)
  • selly-libu
    Moderní popelka: byla jednou jedna písen je užasný film a krásně tam zpívá ... *1* *3* *3* *3*
  • gabriela010
    A co film moderní popelka byla jednou jedna píseň??? Tam přece hrála hlavní roli!!! *14*
  • Mě přijde skvělá, má krásný vlasy a obličej. A v seriálu Pretty Little Liars je naprosto nezaměnitelná.
  • Lucy hrála i ve filmu Sestrestvo putovních kalhot 1, 2..Hlála mladší sestru Leny Effie.. *4* *4*
  • S kým chodí? Nechodí i ve skutečnosti s Ezrou? (Nevím jak se ten herec jmenuje...)
  • evush

    himym?

    prijde mi ze hrala i v how i met your mother - mladsi sestru robin - katie ..
  • orange6

    Dívčí války

    Prosím nevíte někdo kdokoli kde bych mohla ten film sehnat ?
  • Víte, že..?

    Čau lidi,
    víte, že hrála i v Pretty little liars a ve filmu Dívčí války..?
    Je to dobrá herečka.. :D Mám ji hodně v oblibě.. :) *1*
  • pigi.kajinka

    Re: Re: Re: je to pravda?

    http://videoklip.osobnosti.cz/david -henrie--foto-mix *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit