Přejít na výpis diskuzí

Lucy Lawless

OSOBNOST 31.12.2006 
141 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trochu postarsi pani, ale jako herecka ujde *1* *1* *1*
  • Tu calisto stvarnila nejaka hudson leick to mas pravdu ze bola krajsia ale mam dojem ze ona nebola herecka ale asi fakt nejaka modelka co iba zobrali do niekolkych epizod lebo tam potrebovali hezku tvaricku ako sexi zaporacku.
  • Uz si nepamatuju jak se nazivala ta herecka co ve xene hrala calisto ale ta byla mnohem hezci lucy byla jakoby v jejim stinu.
  • happy birthday lucy
  • ahoj Lucy taky ti preji vse nej k dnesnim narozeninam jsi uzasna a Xenu milju a jsem nadsena fanynk
  • marcela3477
    Ahojky,nevím zda má smysl sem něco psát.....Lucy Lawless....seriál a film,prostě úžasný!!!....přeji hodně štěstí Lucy :-) !!! M.
  • jo lucy snad tě poznam když chodíš z mojí kámoškou :)
    • Nelly.N
      Tak jednak, je Lucy vdaná a druhak je na Novém Zélandu. Dost scestný výmysl, tohleto. Ani pro zasmání není dobrý.
      • marcela3477
        Pravda!ani já jsem se tomu nezasmála,na takovou blbost,to snad ani nejde!!!souhlas *3*
  • Nelly.N
    Doufám, že jednou budu mít to štěstí a uvidím Lucy Lawless osobně. Kolegini herečku (Hudson Leick) sem do Prahy taky dostali, tak snad by mohli i Lucy. Žiju sice na severu Čech, ale Lucy bych si prostě nenechala ujít. *14* *14* *14*
  • ahoj Lucy moc moc moc bych si přála aby si přijela do prahy. sice jsem z příbrami ,ale mamču a taťku přemluvím opravdu bych byla moc ráda také by si mohla něco zaspívat *15* *3* *3* *15* *15* *1* *1* *1* *2* *2* *2*
  • ahoj Lucy mám tě moc ráda sleduji Xenu už hodně dlouho také bych jsem se to chtěla naučit alespoň něco.Jsi v tom dobrá.také se mi líbí Argo mám ráda světlé koně,ale neumím na nich moc jezdit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit