Přejít na výpis diskuzí

Luděk Munzar

OSOBNOST 31.12.2006 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nesympatický

    Mně se nelíbí ani jako člověk ani jako herec. Je velmi nesympatický.
    • hudy

      Re: nesympatický

      Každý má holt jiný vkus *1* , není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem *3* .
  • smazáno!

    To je fofr jak se tady rychle smazávají "nevyhovující příspěvky"!
    Vsadím boty,že tento nevydrží ani do sobotního oběda! *3*
    • Re: smazáno!

      Ještě že jsem se nevsadil!To bych ty boty prohrál! *4*
  • P. Munzar

    Pánové, vy znáte pana Munzara osobně, nejen jako herce, ale jako člověka ? Je vidět, že ne. Nezapomeňte, že jsou lidé, např. jeho sousedé, kteří ho znají spoustu let a dost dobře.
  • Jednou jsem s ním mluvil na Václaváku.

    S panem Munzarem jsem mluvil jednou na Václaváku, když jsem ho náhodou potkal. Bavili jsme se o Barboře jak hraje v Ordinaci v Růžové Zahradě. Pochválil jsem ho že oni byli ti páni herci jako byl Kopecký on a jiní. Pak si tenkrát pamatuji jak jsem se ptal co si myslí na hraní o své dceři. On mě na to řekl, dobře jí tak. Jako by chtěl naznačit, že je to řehole a ví o čem mluví. Pak jsem se rozloučili. Nikdy více před tím a potom jsem ho neviděl. Chtěl bych se ale setkat někdy s Barborkou je kozoroh a já panna ty si rozumějí. Já se letos soustředím na svoje souznitelky v dnu narození Hanky Zagorové a Zory Jandové. Zdravím a přeji hodně zdraví. *4* *4* *4*
  • bohunkam

    ...

    Jako člověk??? Kéž by ve mně jednou někdo spatřil tak dobrého člověka, jakým je pan Munzar...A o jeho hereckém umění nemohu mluvit jinak než kladně, avšak mrzí mne, že jej zřejmě nikdy neuvidím na divadelním jevišti...
  • uznání

    Pane
    Munzare,jsem na internetu začátečník ale využívám této možnosti abychVám řekl pár slov,když jste mi tak najednou zmizel z hereckého obzoru(a nebyl jste sám)Naštěstí jste se pak vrátil aspoň v Rozhlednách a Pramenech.Role,které jste hrál se mi vesměs líbily,jednoduše řečeno, měl jsem z těch děl dobrý pocit.Když tady čtu o vaší nepříjemnosti,tak si říkám jen víc takových nepříjemných,poněvadž z Vás čišela pravda.Ta je často nepříjemná ale bez pravdy se dlouho žít nedá,samou příjemností se mohou lidé i zalknout.Osobně Vás neznám ale pracoval jsem u železnice jako strojvedoucí a několikrát jsem Vás vezl rychlíkem do Pardubic.Jednou jsem dokonce s Vámi seděl v kupé z Prahy do Pardubic,bylo to asi v r.1982.Sice jsme nepromluvili ale místo nepříjemnosti jsem měl pocit solidnosti,serioznosti,poctivosti.To víte,když je člověk tak blízko známé osobnosti tak pozoruje,přemýšlí.Myslím si,že jsme tu poctivost a serioznost po 89tém roce ztratili což je mi velmi líto,asi to tak muselo být.Nejen Vy ale i spousta dalších herců mohla v minulých 20 letech vytvořit hodně kvalitních rolí o kterých by se dalo mluvit jako o umění.Myslím,že jsme při tom převratě vylili s vaničkou i dítě.Mě osobně takové umění chybí teď myslím i na vaši manželku.Pociťuju to jako násilné přervání,jako by mě někdo těch 20let života ukradl.Je mi 64 let,nestěžuju si,mám po hmotné stránce spokojený život ale chybí mi nějak to duševno v okolí.Nezlobte se,že jsem Vás zdržel,přeji Vám,Vaší manželce paní Hlaváčové hodně zdraví a pohody a pokud možno ještě něco zahrejte,navzdory té údajné nepříjemnosti.V.Dubský Šumperk
  • Poděkování

    Dobrý den, pane Munzare.
    Nesmírně si Vás vážím - jako herce i jako člověka. A to byl jeden z hlavních důvodů, proč jsme si na včerejšek zajistili vstupenky v Plzni do Besedy na koncert Hradišťanu s verši Jana Skácela, které Vy jste recitoval.
    Moc jsem se těšila a musím po pravdě říct, že mne pořad nezklamal, snad jen tím, že ta krása tak brzy skončila. Hrozně rychle to uteklo. Klidně bych to vydržela poslouchat další hodiny. Ale vše krásné musí jednou skončit.
    A tak ještě jednou moc a moc děkuji a přeji Vám i Vaší manželce - paní Janě Hlaváčové - hodně zdraví a pohody a ještě hodně a hodně společně prožitých let. Díky
  • Synové a dcery Jakuba skláře

    Zapomněli jste, že stvárnil postavu Jakuba Cirkla v televizním seriálu jaroslava Dietla Synové a dcery Jakuba Skláře.
  • Vážený pane Munzare,
    silně se mě dotkla zpráva o zdravotním stavu Vaší ctěné manželky, které, jakož i Vás, si hluboce vážím. Nemohu víc než popřát, aby se její zdravotní stav co nejdříve zlepšil.
    prom.fyz.Procházka CSc, jpro@volny.cz
  • Dobrý den pane Munzare.Celý život jste patřil mezi mé nejoblíbenější herce.Nejen pro svůj velký herecký talent,ale pro postoj k životu.Právě opakují v televizi váš herecký koncert v seriálu -Synové a dcery Jakuba skláře.Po dlouhé době něco co vyjadřuje nejen charakter Jakuba,ale myslím že i váš.Jednotlivé díly si natáčím a potom v klidu třeba v noci prožívám krásný zážitek.Ráda bych popřála vám i vaší ženě pevné zdraví a spokojený život.Nejsem žádná mladice/asi o 15 let mladší než vy/ale moc vám fandím.Zdraví vás Alena ze Zlína

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit