Přejít na výpis diskuzí

Ludmila Müllerová

OSOBNOST 20.11.2012 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ludmilo Mülerová, co jste za SVINI, chce se mi z vás blejt!!! Doufám že se na vás taky dojde !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Urážejte si někoho jiného !!!! A ne Ludmilu Mullerovou !!!!!! *3* A jako na co by mělo dojít ??????????? *8*
  • Dobrý den paní ministrině.Měla bych dotaz kdy mi přijde průkaz ZTP.Dne 1.09.2011jsem měla úraz- poranění páteře.29.5.2012mi byl přiznán inv.důchod 3 stupně.Veškerá šetření úřadu jsou hotova,ale bohužel nic se neděje ani průkaz,ani příspěvek na peči,platím si z důchodu pečovatelku/jsem inkontinentní,mytí,strojení,úklid atd.../Jsem už zoufalá.Děkuji Vám.Valešová Jana nar.13.02.1960,54341 Lánov 48,email jjjaanickazavináč.cz
  • pani ministryně si může zkusit být v 55.letech bez prace a na podpoře po zaplacení nájmu a energiich zůstane na jídlo 1500kc to cigani mají blaho a mi co jsme celej zivot pracovali jsme takto dopadli to je prasečarna a ještě máme chodit na veřejné prospěšné práce abychom nezapomneli pracovni zvyky a cigani budou se válet a dělat jen děti supr tady v te republice a budou brát 30 nebo 40tisíc měsíčně
  • To jsem tedy fakt blázen. Neřvalo se snad v 89 " odborníci na svá místa "? A kde že jsou ti odborníci? Chemik Kalousek řídí ekonomiku a podle toho to i vypadá, zřejmě to skončí velkým třeskem. Ministr vnitra původně instalatér, nyní paní Müllerová se zemědělskou školou bude fušovat do sociální politiky. No fakt, čím dál " líp ".
    • Priste pujde do cestovniho ruchu. *9*
  • V nemocnici Bruntál? Ta šla přece do kopru, nemýlím-li se? Ta paní bude vážně ministryní? Tak pozor, aby nějaká práce vúbec byla, když máme takovou "odbornici".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit