Přejít na výpis diskuzí

Ludvík XIV.

OSOBNOST 7.2.2008 
75 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oprava

    Prosím, přestaňte šířit nesmysly. Otcem Ludvíka XIV.byl Ludvík XIII. Ludvík VIII. byl francouzským králem v letech 1223-1226. A i kdybyste počítali krále podle dynastií (což se nikdy nedělá), tak z rodu Bourbonů byl Ludvík XIV.teprve třetím v pořadí po Jindřichovi IV.Navarrském a Ludvíkovi XIII. *10*
    • Re: oprava

      Ano, to je pravda, ale teď jsem četla nový životopis Ludvíka XIV. ,kde se zcela nepokrytě píše, že jeho otcem je kardinál Mazarin a zpochybnili i otcovství Ludvíka XIII. k mladšímu synovi Filipu Orleánskému. Ludvík XIII. byl již v té době tak nemocný, že prý dítě zplodit nemohl. Navíc byl homosexuál a mysogin /nenáviděl ženy/.
      • Re: Re: oprava

        A ještě Ludvík XIV. byl prostě král a kdyby nebyl Bourbon tak i tak s tím po 400 letech nic neuděláš takže než bude vynalezen stroj času a automatický ničič stráže Ludvíka XIV. tak mu můžeš udělat vzorky a pokud jeho otcem bude Mazarin tak ho sesaď z trůnu a pohodlně se tam usaď a s klidem řekni: jsem královna a jsem krásná *14*
      • Re: Re: oprava

        Myslím Daničko, že bude lepší se držet oficiálních faktů a nedělat z ničeho velké záhady *16*
      • Re: Re: oprava

        No prosímtě,Ludvík XIII. sice byl homosexuál ale kdo byl potom otcem Filipa D´Orleán????Mazarin!Ludvík XIV. byl plnohodnotný Bourbon,narozdíl od Filipa D´Orleáns!
  • Ludvík XIV-vyráška,uráška

    V jedné knize jsem četl že mu naskočila vyráška.A když si Ludvík sundal ponožku upadl mu prst!!!!!!!A nějaký hrabě se k Ludvíku XIV otočil zády (a to bylo zakázané)!!!!
  • ...... *16* *16* *12* *12* *12*
  • to se mi libi vite proc protože je to super
  • přesně *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • dobže azryz
  • na nic
  • kde je kral ludvik *9*
  • jo tak je to hotovo noa když tak to je tak stim souhlasim
  • vi se ta di ne hatejte

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit