Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Langmajer

OSOBNOST 29.6.2007 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MaxikEla
    Je to výborný herec a strašně ale fakt strašně sou si úplně podobni Jiří a Lukáš Langmajer SOU jak dvojčata ale jelikož nejsou. :|:|
  • Viděli jste Zázraky přírody 28.1.2017? Byl tam Lukáš a je to "hospodářské zvíře" na tři.. Skoro jako by utekl odněkud z léčebny.
  • Vy si všichni myslíte jak si vás třeba ten herec i dokonce někdy vezme!on má rodinu a jak vidím,nikdo to nepochopil(bez urážky).
  • Lukáš je můj oblíbený herec.Ty filmy a seriály:Bobule,Babovřesky,Muži v naději a seriál Na vodě s ním jsou nejlepší!!
  • Vše nejlpší k svátku.
  • Pro Lukyho. Dobrý den, jste úžasný herec hrozně moc Vás obdivuji
  • Vše nejlepšííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!
    *3* *14* *3* *14* *3*
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí a úspěchů *3*
  • Lukáši, chtěla bych ti moc poděkovat za dnešní představení v divadle Pluto. Musim říct, že skvělá podívaná a hlavně tvůj výkon byl super.Pokud se naskytne ještě možnost, ráda se půjdu podívat ještě jednou. Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli je nějaké jiné představení, kde bychom tě mohli vidět. Děkuju :)
  • Dekuji za bezva fotku ze zapasu Roztoky vs. Slavoj Houslice..:)
  • Re: Houslice

    Rádo se stalo
  • Houslice

    Děkuju moc za zápas TJ Slavoj Houslice ve Pteníně:D
    Parádní zážitek :DJeště dneska se musim smát
  • Docent

    Zdravím docenta *3*
  • Ahoj

    Ahoj, tak jsem konečně shlédla Dr. Jekylla a Hyda, naprostá bomba *14* Dokonce i přemýšlím, že bych zašla ještě jednou, fakt to stojí za to ;)Byla jsem dost překvapená upřímností a super choreografií, jste jedničky *14* *1*
  • ;-)

    Docela se i sama divím Lukáši že sem chodíte a odepisujete jestli to jste teda vy:-) ale podle toh co tu píšete tak určitě jo já jsem se taky už potkala s podvody který se představovali jako jiní.Moc se todle nestává a jinak v bobulích ste byl skvěleja pudu ted na bobule 2.. *4* *4*
  • Re: Zdravím

    holka moc se k němu necpi stejně máš smůlz *4* *13* *4* *15*
  • Re: dotaz

    Dobry den. Jiří je muj bratr.
  • dotaz

    Zdravím Lukáši,chci se jen zeptat v jakém příbuzenském vztahu jste s Jiřím?Díky za odpověď *3*
  • Re: re luky

    odvolávám co jsem napsala do posledni vety... *9* *16*
  • re luky

    Ahojky Lukáši,vím že si nesmírně podobný Jirkovi,a tyky ho vídím hlavně v růžovce,ale ty se mi zdáš o něco hezčí ve filmu Bobule si krásně vyniknul...Si mocinky roztomilej,asi jsem se do tebe zamilovala... *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit