Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Pavlásek

OSOBNOST 5.5.2013 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, hlavně ať mu někdo surově neublíží.
  • Lukáši gratuluju k třetímu místu. *3*
  • Tahle soutěž je o nejlepším tanečníkovi a ne o nejlepším komikovi *16*
  • Lukáškovi teď ve StarDance vůbec nezávidím. Jestli vyhraje, někdo ho na ulici stoprocentně ubodá. Měl by odstoupit a zachránit se. Zdraví a život je přednější a mě na Lukášovi záleží. Je to moc dobrý komik.
    • Taky se o Lukina bojím, aby ho někdo nezmlátil a nepobodal na ulici.
    • Souhlasím s Vámi, ale nemyslím, že by Lukymu někdo fyzicky ublížil, to ne, tak hluboko jsme snad ještě neklesli. Ale,že jeho odpůrci budou řvát jak trefený sv*ně, to teda budou. Držím palce Lukáši.
  • Lukáši držím palce. I když tančit neumíte, tak je aspoň sranda. Kašli na zuřivce klikající minusy. Fandím *1*
  • Lidi uvědomte si Prosím že ta soutěž je o tančení a ne o největším trapakovi ČR
  • Si ze mě děláte srandu lidi ne?! Marešovy jsem sice nefandila, ale rozhodně je stokrát lepší než pavlásek. Už by jste konečně mohly pochopit, že tahle soutěž je o tanci a ne o nejlepším vtipu. A ten kdo semnou nesouhlasí tak ať jde do pr***e... Tak si tomu kopytu klidně posílejte hlasy ale uvědomte si že znehodnocujete celou tu soutěž!!
    • Nejsem schopná pochopit proč ten blb Pavlásek nebo jak se vlastně jmenuje, dostal ve StarDance tak daleko, vždyť i Machálková byla stokrát lepší ne?
  • Pavlásek je od přírody úplné kopyto,tančit neumí ani se to nikdy nenaučí.Kdyby měl trochu soudnosti a slušnosti v těle,tak odstoupí sám.Dívat se na něj je úplné utrpení.Kdo mu posílá hlasy je stejná trubka jako on. mezi námi i jako komik stojí za prd.Z celé soutěže udělal on a diváci co mu posílají hlasy něco,co se nedá ani pojmenovat.Hanzi
  • Nikdo mi nebude říkat, komu mám posílat hlasy. A komu se to nelíbí ať si ........vypne televizi.
  • Nechte ho žít. My ho máme rádi. Moc Ti fandime Lukáši. Konečně se u toho nenudime a tancujes dobře. Jen tak dál.....
    • Nechápu proč se nezruší bodování poroty. Je zcela k ničemu-pouze odborné posouzení je zajímavé, ale body jsou na nic. Ušetřilo by se plno času. Bylo by možné body poroty přičíst (ve stejném řádu) k hlasům diváků a bylo by to spravedlivější-čili 40 bodů = 4tisíce, nebo 40.000 hlasů .

      Martino - choď se bavit někam do baru III.třídy, ale nehodnoť tancování.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit