Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Pavlásek

OSOBNOST 5.5.2013 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, hlavně ať mu někdo surově neublíží.
  • Lukáši gratuluju k třetímu místu. *3*
  • Taky se o Lukina bojím, aby ho někdo nezmlátil a nepobodal na ulici.
  • Tahle soutěž je o nejlepším tanečníkovi a ne o nejlepším komikovi *16*
  • Souhlasím s Vámi, ale nemyslím, že by Lukymu někdo fyzicky ublížil, to ne, tak hluboko jsme snad ještě neklesli. Ale,že jeho odpůrci budou řvát jak trefený sv*ně, to teda budou. Držím palce Lukáši.
  • Lukáškovi teď ve StarDance vůbec nezávidím. Jestli vyhraje, někdo ho na ulici stoprocentně ubodá. Měl by odstoupit a zachránit se. Zdraví a život je přednější a mě na Lukášovi záleží. Je to moc dobrý komik.
  • Nejsem schopná pochopit proč ten blb Pavlásek nebo jak se vlastně jmenuje, dostal ve StarDance tak daleko, vždyť i Machálková byla stokrát lepší ne?
  • Lukáši držím palce. I když tančit neumíte, tak je aspoň sranda. Kašli na zuřivce klikající minusy. Fandím *1*
  • Nechápu proč se nezruší bodování poroty. Je zcela k ničemu-pouze odborné posouzení je zajímavé, ale body jsou na nic. Ušetřilo by se plno času. Bylo by možné body poroty přičíst (ve stejném řádu) k hlasům diváků a bylo by to spravedlivější-čili 40 bodů = 4tisíce, nebo 40.000 hlasů .

    Martino - choď se bavit někam do baru III.třídy, ale nehodnoť tancování.
  • Lidi uvědomte si Prosím že ta soutěž je o tančení a ne o největším trapakovi ČR
  • Si ze mě děláte srandu lidi ne?! Marešovy jsem sice nefandila, ale rozhodně je stokrát lepší než pavlásek. Už by jste konečně mohly pochopit, že tahle soutěž je o tanci a ne o nejlepším vtipu. A ten kdo semnou nesouhlasí tak ať jde do pr***e... Tak si tomu kopytu klidně posílejte hlasy ale uvědomte si že znehodnocujete celou tu soutěž!!
  • Pavlásek je od přírody úplné kopyto,tančit neumí ani se to nikdy nenaučí.Kdyby měl trochu soudnosti a slušnosti v těle,tak odstoupí sám.Dívat se na něj je úplné utrpení.Kdo mu posílá hlasy je stejná trubka jako on. mezi námi i jako komik stojí za prd.Z celé soutěže udělal on a diváci co mu posílají hlasy něco,co se nedá ani pojmenovat.Hanzi
  • Nikdo mi nebude říkat, komu mám posílat hlasy. A komu se to nelíbí ať si ........vypne televizi.
  • Nechte ho žít. My ho máme rádi. Moc Ti fandime Lukáši. Konečně se u toho nenudime a tancujes dobře. Jen tak dál.....
  • Lidi už se konečně zpamatujte!! Pavlásek ve stardance nemá co dělat je to taneční show a ne show o nejlepšího komika!! *16*
  • Nevím, proč se všichni rozčilují nad Pavláskem.
    Ano pobaví a dává tomuto pořadu úplně jiný rozměr.
    Vždyť o co jde..... no o nic.. tohle není žádná profesionální
    soutěž, ale zábavný pořad. Tak neremcejte a nechte Lukáše žít.
  • Pavlásku, jsi-li soudný, tak odstup ze Star Dance, ať kvůli tobě nevypadávají ti , co tančit umějí.Svoje tančení(chůze a postávání) předváděj někde jinde. Tvé vystupování není vtipné,ale spíš k pláči.
  • Skvělý bavič. Ale už by měl upustit stardance protože neumí absolutně tančit ani nemá žádný hudební sluch. Vyřazuje samé skvělé tanečníky ,ale za to on nemůže můžou za to jeho fandové. Proto vás prosím abyste jste se už konečně zpamatovali a začali posílat své hlasy těm co si to opravdu zaslouží. Jestli i tohle nepomůže tak prosím čt 1 aby zfalšovali hlasování. Škoda že o tom nerozhodují porotci ,protože všichni co rozumí tanci aspoň trochu tak mu přece nemůžou poslat hlas. LIDI SPAMATUJTE SE!!!!!!!!!!! *16*
  • Lukáš je vybornej bavič s velkým B.
  • Jsi úžasný ve stardance,aspoň je tam konečně sranda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit