Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Vaculík

OSOBNOST 18.2.2007 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Lukáš Vaculík bol najlepší v Kamarád do deště 1 a Kamarád do deště 2 : Příběh z Brooklynu

  • Majetek 8 milionů dolarů.
  • temny kraj byl s k v e l e j...
  • Vazeny Pane Vaculiku,prejeme Vam z Moravy vse nej kVasim zitrejsim narozeninam...nasi dceri asi od 4 let pripominame,ze slavi sve narozeniny s Lukasem Vaculikem.....zitra je ji 29...:}}}}}} a tak uz s tim nejak cely svuj zivot zije:}}}}}}}}}}moc zdravime do Prahy..........snad se to k Vam dostane...mimochodem....Temny kraj=Luxus
  • Seriál TEMNÝ KRAJ se natáčel v Konojedech....
  • Je dobrý ve filmu. V divadle "přehrává".
  • Luky1987
    Lukáš Vaculík byl nejlepší v Kamarád do deště 1 a 2
  • Dobrý den, Lukáši i vy ostatní tady,
    chci se zeptat, jestli už je lépe po těch problémech se zády?
    Zdravím
  • Všechno nejlepší, hodně zdraví štěstí a mnoho hereckých úspěchů *3* *4*
  • Bude v tej policii Modrava?:) Těším se na něj. Je to skvělý herec! :)
  • *14*
  • Zdravím Lukáše i všechny zde přítomné fandy a fanynky. Je bezva, že Vás je tolik *5* Lukáši, pro mne jste (jsi, můžu tykat?) velice talentovaný herec a také inteligentní muž s velkým charisma. Ráda Vás (Tě) vidím v divadle, v muzikálu děti Ráje i ve filmech. Se Sagim jste skvěle sehraná dvojka. A nejen s ním. Teď se moc těším na nový film Kmotr, který brzy uvidím v kině. Tam hraje i můj další oblíbenec, Ondra Vetchý.
    Také si cením Vašeho (Tvého) přístupu k bulváru. Jsou to šílenci, kteří nenechají lidi na pokoji...
    Hodně zdraví Vám (Tobě) i rodině přeje Marti
    *4*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!!! :)
  • všechno nejlepší hlavně lásku zdraví i štěstí *14* *14* *14*
  • Ahoj Lukas napis mi jak se mas je fajn mas cislo na mobil pa pa
  • Lukáš Vaculík je moc dobrý herec,jen nechápu,proč nemá ve své filmografii alespon u nás doma velmi oblíbený seriál STRÁŽCE DUŠÍ,kde hraje zvídavého spisovatele Armína řešecího různé záhady a tajemství naší vlasti,když jiné seriály tam má.měl by to někdo napravit,protože tenhle seeriál opravdu stojí za to.Děkuji *3*
  • Všechno nejlepsí hodně zdravy,pohody,uspěchu v zivotě i v zaměstnaní přejí divaci z moravy rodina kučírkova *5* *3* *4*
  • Všechno nejlepší k jubileu!Hlavně pevné zdraví,štěstí do dalších let! *4*
  • Milý Lukáši, jste stejně mladý jako můj tatínek. On je stejný sympaťák jako vy.
    Přeju Vám všechno nejlepší k dnešním narozeninám.
    *5* *5* Zdraví, štěstí, šarm, a dostatek dobrých rolí
  • Dobrý den, jsem Vaše velká fanynka. Je mi 13 let a znám skoro všechny Vaše filmy, nejradši mám vodáky,lásky mezi kapkami deště a ještě kamarád do deště. Moc se mi líbíte :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit