Přejít na výpis diskuzí

Luke Benward

OSOBNOST 29.7.2009 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Má te tam chibu on chodí s dove cameron
  • Máte tady chybu.... Luke chodí s olivii holt...!!!
  • Luke je hezčí než Niall z 1D. Toho zbožňuje moje sis.
  • Luke Benward je hezounkej hlavně v hodně štěstí Charlie *14* prostě úchvatnej
  • ano , ale pak se rozesli protoze ona ma rada Lea Howarda
    a Liv uz nechodi s Lukem ale Leem Howardem uz 2 roky a 11 mesicu jinak se mrknete nekdo na muj web budu moc rada mam tam i kontakt na Liv tak vam muze podepsat fotku pls thank you :D :)
    adresa na muj web : :D : = http://kickin-it7.webnode.cz *3* *3*
  • on se s Olivii rozešel ale dali se zas dohromady ne na oslavě Lea Howarda *4*
  • nataliela
    i love luke benward and I fondly to luk
  • ahoj ja jsem natka a miluju luke benwarda má boží vlasy a boží hlas miluju film kde hrál dívka vs. monstrum a taky miluju jak se usmívá prostě ho zbožnuju *14* pa
  • Luke je fakt krásnej a nepřirovnávejte ho k Justinovy. Je pravda že ve filmu Minutemen tak je Justinovy stimy vlasy hodně podobný no prostě je krásnej a v tom filmu rozkošnej *14* *14* a má krásný hlas *14*
  • Jó sem to jááá 8)
  • Jo a sem to já
  • je boží a ty jeho vlasy ty sou fakt mnamozní nadhrně spívá a na fotkách je fakticky k nakousnutí *14* *14* *14* *14*
  • hi yeah here do you good?
  • Re: osobnost

    hele tak aby bylo jasno Luke není žádnej namachrovanej magor....je úžasnej a krásnej *14* *14* *14* *14* *14* I love Luke
  • kirolowely

    Re: Re: Luke

    JJ JUSTIN BIEBER JE TAKY PĚKNEJ AE LUKA MÁM RADČI *3*
  • Re: Luke

    jj je docela hezkej a hezky zpiva me se libi taky awe taky Justin Bieber oba jsou hezuuuuuuu
  • Luke

    Luke je prostě nádhernej upe boží!! *14* *4* *14*
  • osobnost

    já to nechápu???? vůbec nic nechápu!!!!!!!!! tak jako je to magor kterej se vytahuje a vůbec nerozumím na tý fotce s tabulí co tam má napsáno???!!!! *9* *9* *9* *9* *5* *5*
  • kdy?

    Kdy se teda narodil?....někde je napsáno že 15.srpna a tady už v Květnu tkž jak? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit