Přejít na výpis diskuzí

Luke Mitchell

OSOBNOST 9.3.2009 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • venilka

    Kráása

    Když sem ho poprvé v H2O viděla hned sem se do něj zamilovala :-* On je prostě nejlepšíí *14* *14* *14* *14*
    • emily630

      Re: Kráása

      Hi, I'm Indiana Evans! Glad you wrote back here! I go with Luke and it's a nice guy too! *4*
  • alice56

    piste piste piste piste

    ahojky lidi jo fkt maj pravu vubec nikdo sem nepisete a pritom on je tak uzasnej je to upa bezva herec tak mu sem neco napiste za to vam prece ruce neupadnou je fkt upa uzasnej lafuju ho pste ho miluju *14* *14* *14* *14* *14* tak piste lidi piste pls
  • -dajka-

    Dokonalost

    Tyjo on je tak úžasnej :)) jak hraje v h2o tak já na to teď musím pořád koukat :) je nádhernej :* ;) *14*
  • sell

    stašné

    vy jste všichni sobci . on je tak dobrý herec a vy o něm nic nepíšete .když by někdo byl tak ochotný a něco o něm napsal tak bych byla rada diks *1*
    • Re: stašné

      Jo přesně!!Lidi pište tady!
      *8* *8* *8* *9* *9* *5* *15* *15* *8* *8* *16* *16* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
      • Re: Re: stašné

        Souhlasím on je prosťe andel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *4* *14* *14* *4* *14* *14* *4*
        • Re: Re: Re: stašné

          je to skvělý herec a navíc je upe krásnej!!!!!!!!!!!!a ty jeho svaly ... *14* nevít někdo jestli má nějakou přítelkyni? *7*
          • Re: Re: Re: Re: stašné

            To nevim, jsem kluk, ale vždy kdiš se na neho podívam a je při tem polonahej, tak se mi postaví...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit