Přejít na výpis diskuzí

Magdalena Kožená

OSOBNOST 27.12.2008 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejkrásnější mezzosoprán na světě *4* její hlas je překrásný zvlášť když zpívá barokní hudbu je v součastnosti nepřekonatelná !
  • Absolutní světova špička !
  • Poděkování

    Vážená paní Magdaleno, chtěla bych Vám velmi, ale opravdu velmi poděkovat, protože vy jste mým vzorem. Není to moc dávno, co jsem objevila kouzlo operní hudby a s ním i svůj talent, který jsem se rozhodla rozvíjet. Vy, tím, co jste dokázala, jste se stala mou absolutní ikonou. Vaše nahrávky mi pomáhají se naučit písně do hodin zpěvu, a když si pustím nějaké Vaše CD, dodává mi to sílu se nevzdávat, když mi nějaká písnička nejde. Vím, že s Vámi se nikdy nebudu moci srovnat, ale mohu se pyšnit tím, že jsem stejné národnosti, jako operní pěvkyně světového formátu - VY! Přála bych si, abych to se svým zpěvem taky někam dotáhla, a Váš hlas mi pomáhá to vydržet, když na mě přijdou myšlenky jako: "Tohle nedokážeš. Nikdy se ti to nepodaří". Po každém poslechu nějaké Vaší árie nebo písně se ve mě něco probudí a já jsem ochotna cvičit celé dny. :) Takže Vám patří můj velký DÍK.
    • nejsi ty náhodnou Katie? protože jestli jo, tak pak jsem tě slyšela a marný to nebylo. máš krásnou barvu hlasu. mimochodem, paní Magdalena opravdu vyjímečná pěvkyně
      • ano, ano Katie mi říkaj kámoši. jinak díky, předpokládám, že jsi mě slyšela na tom vystoupení na svatbě Julči Texové (Dostálové). mám pravdu? *3* *15*
  • přání

    Milá Magdi
    Přání k narozeninám,hlavně pevné zdraví,
    štěstí a dobrou pohodu a ještě dostatek
    sil do dalších let.
    *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit