Přejít na výpis diskuzí

Mahulena Bočanová

OSOBNOST 31.12.2006 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ztratila kredit jejím spotem z aaačkem.Chtěl bych ji vidět v autě z tohoto bazaru,nedojela by na druhou stranu Prahy
  • Kolko cm měrí Mahulena?
  • Ted' jsem Bočanku viděl v ňákym časáku a tam měla tisíckrát hezčí ksichtík než tady na tý profilový fotce.
  • rp

    Jako psicholožku bych vás brala.Přestože působíte strašně odměřeně po promluvení je zvás strašně milá baba.
  • Salma

    To spíš 2. Salma Hayek, ne?
  • čauvec..přidejte se na neoficiální page Mahu Bočanové ?? -> http://www.facebook.com/pages/Mahulena-Bo%C4%8Danov%C3%A1/262318970466509?sk=wall#!/pages/Mahulena-Bo%C4%8Danov%C3%A1/262318970466509?sk=wall
  • prosba

    ahol teto můžeš mi poslat tvoje telefoní číslo a e-mail.Děkuji moc Milada *14* *3* *4*
  • Pozdrav z "východu"

    Zdravím Vás, paní Bočanová, v jednom pořadu jste se divila, že někdo jel z Ostravy do Monte Carla. Proto Vám musím sdělit, že naše "středisková obec" je velká, jako Brno a máme tady druhé největší letiště v ČR. Někdy se třeba stavte :-), mějte se hezky, Pavel, OV.
  • gratulácia

    Všetko najlepšie k narodeninám Mahuleno......Máme ich v jeden den spoločne,tak si tiež užite v pohodke. *3*
  • Přání

    Ahoj Mahuleno,
    právě jsem zjistila, že slavíme narozeniny ve stejný den. Hezky si je užijte, bavte se a rozdávejte nám ostatním jen radost.
    PS: doufám, že je to pomluva o tom, že se chcete přestěhovat za hranice.
    Vydržte, pořád může být ještě hůř, ale třeba se to zlepší. Ahoj Soňa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit