Přejít na výpis diskuzí

Maite Perroni

OSOBNOST 28.1.2008 
191 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj mam te rada a dene posloucham tvoje skladbi a sem tvoji faninkou a chtela bych a by sem te videla na živo a jednou si stebou za spivat mam te rada moc klidne bych se kuli tobe zabila at si stasna mam te rada ahoj
  • Blahozelam ti k Vitazstvo lasky a je super ze hrajes zasa s Williamom Levyho
  • je strasne hezka a simpaticka taky by chtel ji videt na zivo *14*
  • Veseleho valentina ti prajem Maite Perroni. Mam ta velmi rada
  • Chtěla bych tě moc moc vidět naživo snad se to stane až virostu pojedu do mexika a tam te snad uvidím *3* *3*
  • Ona je prostě super super star je nej herečka a zpívá fakt božsky je nejlepší *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Přesně ona je prostě nejlepší ze všech
  • maite perroni je strašně ale tak hodně úžasná holka která dobře zpívá a taky hraje ve filmech strašně se mi líbí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Maite velmi sa mi pači tvoje pesnicky a hlavne filmi moj oblubeni film je Nesputani aniel. Kebi si este takuto telenovelu natocila podobne nieco tak bito bolo fajn mozno sa nieco deje prosim dajmi vediet tvoja verna a asi najvernejsa obdivovelka Nela cav
  • Maite velmi sa mi paci serial Nesputani aniel si jedina herecka ktoru tak mam rada pozerala som vsetky tvoje seriali Rebeli a Rodina Kladba. ;D
  • Maite Perroni seš nejlepší :D a vždycky budeš :) nikdo jiny na tebe nemá :D a najdisi už nějakeho chlapa :D at nejsi sama :D (wiliam Levy ) :D by byl pro tebe :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší