Přejít na výpis diskuzí

Maite Perroni

OSOBNOST 28.1.2008 
191 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • feliz cumpleanos

    Feliz cumpleanos Maite
  • Maita

    Maitu jsem poznala až díky telenovele Divoký anjel a sem za to moc vděčná, protože je velmi dobrá herečka, ale i zpěvačka.
  • rebelde

    Maite

    Maite mám ťa velmi velmi a ešte raz velmi rada si tá najkrajsia spevačka s RBD aj s Dul...Anahi nemam v láske ale teba velmii ! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • >.<"

    Twl vy nejste normální bez urážky,hádate tady jako malý děti...kazdý má nárok na svůj názor,ale nechapu když Maitu nemáte radi tak proč lezete na její stránku >.< *9*
  • super

    mě se Maite líbí moc ale na RBD se nedívám nej je jako Nespoutaný anděl (Cuidado con el angel) *3* *15*
  • korea

    Wow

    Tohle je nejlepší herečka kterou znám z Mexica *1* *1* *1* A jestli ji chce někdo pomlouvat tak sem raději nic nepište *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10*
    • Re: Wow

      MAITA JE NAJKRTAJSIA HERECKA NA SVETE POZERAM OD NAJ TENENOVELU NESPUTANY ANIEL A TRIUNFO DEL AMOR
      • Sůhlasím *3*
  • OMG vy ste co

    co vam sibe???Lupita je najlepsia,najkrajsia a aj najlepsie spieva OMG OMG OMG ach ved Dulce ma najskreklavejsi najspatnejsi a este nevim jaky hlas!!!este k tomu je aj spatna ale mia je este horsa ale ani jednu neznasam lebo to nevedia dobre hrat!!! len Lupitu .!!! *16* *16* *16* *5* *5* *5*
    • Re: OMG vy ste co

      v tom stebou naprosto suhlasimm lupe je naj naj naj najkrajsia z nich vsetkych roberta tam len kvaka a kvaka KVAK je hrozna a ani neni pekna JAKO OPICE :D
    • Re: OMG vy ste co

      ty si krava ved kazdy ma rad nieco ine ja mam rada vsetkych ale viem ze teba by som nikdy rada nemala!!! *16*
    • Dulce Maria

      ti si špatná krava ved dulce je krašia ako lupe nehovorím že lupe neni pekná ale ani lupe neni anielik ti krava čo sa ozívaš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
      • Re: Dulce Maria

        jedina krava si tu ty a tvoja dulce...maite je najlepsia ta ma aspon hlas a je slušne vyhovaná a dulce chodi ako bosorkaaa *4* *3*
  • 1repperka1

    nespútaný anjel

    hrá aj v telenovele, ktorá sa volá nespútaný anjel - árva angyal.
    • Re: nespútaný anjel

      di někam ty píčo když se ti něco nelíbí tak to nekomentuk kurvo jedna zasraná !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: nespútaný anjel

      I have the movie when the RAS Council and we can not look the way up on the Internet pozrem bavy I'm the angel straight fil'm Wop Board (marytchuj write down we beg you to nick 2sarinka2
      *14*
  • nemám ji ráda

    DULCE JE HEZČÍ,TUHLE RÁDA NEMÁM,JE Z REBELDE NEJHORŠÍ
    • Re: nemám ji ráda

      ty taky pičko jedna
    • Re: nemám ji ráda

      lupita ze je najhorsia to sa pozri na snoju dulsinku jak si dala v jednom diele vyzor ja STRASIAK DO MAKU este horsie
      • Re: Re:miluju tě

        Maite Perroni muliju tě moc jsi užasná herečkaa Nespútaný anjel bylo pecka dotedka nato koukam mam dě moc rada *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        • mam ji mooooc rada

          je to nej herecka moc je pekna a ma nato jeji telenovelu mam nejradci nesputany anjel a tes se nato do tedka divam je to pecka hraje to na TV DOMA mooooc ji mam rada a i juana miguela (wiliam levy) ......... miluju vass *14* *14* *14*
    • mam ji rada

      ja maite perroni mam ji mam rada jo a lupita je dobra hezka holka vsechny jsou hezky ale chci ji nekdy videt na ž ivo
    • Re: nemám ji ráda

      čo ti šibe?? Dulce je najlepšia ale aj Lupita je strašne dobrá.. Ale máš právo mať svoj názor..tak ho rešpektujem. :)))) *7*
      • Re: Re: nemám ji ráda

        co tii??? maite-lupita je najlepsia zo vsetkychhh *3* *4*
    • Re: nemám ji ráda

      Pravda je,že Dulce je hezčí a i líp zpívá,ale Maite neni zas tak hrozná...jak si nechala prodloužit ty vlasy tak vypadá mnohem líp si myslim a příde mi,že od tour celestial i líp zpívá *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit