Přejít na výpis diskuzí

Majk Spirit

OSOBNOST 15.3.2011 
212 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle cseho si mi zmenil zivot od doby kdy td posloucham se mi dari myslim. Si ze je to tim ze to co povidas v textech je pravda a clovek kdys posloucha si uvedomi. Nic tobe dekuji za lepsi zivot a minochodem nebyt kamara bych ozebe nezavadil z duvodu ze te neznam.
  • Ahoj majku dopuje sme de nevideli a tak ti iba chcem odkázať že tá mam rada.
  • Luky1987
    Tie odrhovačky od Spirita o ničom sa nedajú počúvať !
  • Chci se zeptat, kde můžu sehnat podepsanou fotografii pro mou dceru k Vánocům. Moc díky
    • To neni tak lehký no prostě jít na nějakej jeho koncert nebo co a tam si ho někde odchytit nebo na autogramiádě
  • super zpivas hezky zdravi vas lucka kracikova. napistemi
    • Ma to dobre ze ale keby to bolo zle tak by to niekedy nevidal a hlavne ani nenaspival
  • Miluju tě Majku nejlepší když se tě viděla a mohla obejmout juuuj srdičko moje <3333 *14* *14* *14*
  • ahoj majku jak se mas doufaaaaaam ze dobře maaaaaaaaaaaam te mooooooooooooooooooooooc rada ještě napisu joo papa
  • Luky1987
    Mám ho na háku celého Spirita o ničom
  • Ahoj Majk!
    Chcela b som Ta poprosit ci by si neprisiel na den otvrený dveri v Markize.
    Ak ano tak budem velmi rada .
    Mam ta moc rada . *4* *4* *4* *5* *5* *1* *1*
    • Ahoj miško ja som Tana pocuvam ta od malička a viem kto si mam ta najradčej radčej neš mojho tata a tak ta prosim dokaš mojmu bratovi ze vieš spievat aj tatkovi moc ta mam rada ale velmi
  • Luky1987
    To sa nedá počúvať je proste o ničom celý Majk Spirit a nechápem ako ho môžte mať radi
    • My ho nemáme rádi :( My ho mIlujeme!!!!♥♥♥♥♥333
    • A prečo by sme ho nemali mať radi?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit