Přejít na výpis diskuzí

Mandy Moore

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lenka

    jo je nejlepší..hele nevíte jestli něco měla se shanem Westem ?
    • Re: lenka

      jo to bych taky ráda věděla...newíte to jestli s ním něco měla s tím shanem westem?jinak moc dobrá herečka aji zpěvačka
  • Mandy

    Je to moc fajn holka.Vozil jsem ji kdyz tu tocila Hon za svobodou celych sest tydnu.A taky mi hezky v aute zpivala.
    • Re: Mandy

      nevis ve kterym filmu zpivala pisnicku only hope??? pisni pls na bararich8@seznam.cz dik moooc
      • dodoxxy

        Re: Re: Mandy

        Pesnicku ONLY HOPE spievala vo filme A WALK TO REMEMBER (Dlouha Cesta) *3*
        • Re: Re: Re: Mandy

          moc moc děkujuuuu *1*
  • ...

    miluju Mandy!!!je nejkrásnější... *14*
  • Mandy

    PojDťe o ni pokecat na forum, ktere spada pod seznam.cz
    http://forum.lide.cz/forum.fcgi?a kce=forum_data&auth=&forum_ID=66051

    Všichni fanoušci k sobě :D
    *3* *5* *1*
  • pls

    heej, pls.. a koho hrála v tom Deníku Princezny ???Dííky :)
    • 30.04.1998

      Re: pls

      Hrála tam takovou namyšlenou xD jmenovala se tam Lana :D myslim :D nejlepší hláška tam je na Miu: A budeš mluvit a blít najednou nebo střídavě¨? xD nejlepší :D
  • Nehrála?

    nehrála náhodou Mandy v Muzikálu ze střední? *3*
  • Mandy

    Mě udivuje že není tak oblíbená třeba jako Hilary protože podle mě by si to taky zasloužila a hrozně se jí povedla role v Walk to remeber....a hrála i v deníku princezny a tam ji to taky slušelo ikdyž byla ta zlá :) *15*
  • ...

    Mandy je prostě skvělá, podle mě je nejhezčí ve filmu Dlouhá cesta (přeloženo do češtiny) *4*
  • Já teda nevím, mě se uplně nejvíc líbí s krátkýma vlasama a jemně namalovaná, protože vypadá přirozeně. když je pak namalovaná s blonďatou hlavou ,tak to není ono *9*
  • Mandy je prostě super herečka i zpěvačka...navíc má narozeniny den po mých...má ji prostě ráda.Líbil se mi film který natočila I walk to remember!Fakt super *3*
    • Re:

      ja som sa do nej zamiloval *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit