Přejít na výpis diskuzí

Marc Márquez

OSOBNOST 28.4.2013 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemá cenu tady spekulovat, zda by marc ducati zkrotil či nikoliv, můj názor je že by na ní dojížděl na podiu, ale váš názor vám neberu a proto napíšu zajímavou statistiku, abych vám dokázal, že až tak velký rozdíl mezi repsol hondou a ducati není
    Výsledky jezdců kteří jezdí na ducati, všichni tři marc, dovi, nicky mají jedno společné, a to jezdí nebo jezdily na repsol hondě, a proto není lepší srovnání jak toto. Repsol honda je podle statistik +- stejná, vyjímkou roku 2006 a 2011 byl dani vždy na druhém nebo třetím místě celkově. A proto vycházím z faktu, že je repsol honda konkurenceschopná jako v minulých letech.
    • dovizioso
      2008-satelitní honda- 5 pozice celkově
      2009- repsol honda- 6 místo celkově
      2013-ducati-7 místo celkově
      zhoršení doviziosa proti hondě je 1,5 pozice z celkového hodnocení. Všimněte si, že dovi jezdil podobné výsledky jak na repsolce tak v týmu jir
      • hayden
        2007-repsol honda- 8 místo clkově
        2008- repsolka-6 místo celkově
        2010-ducati-7 místo celkově
        2011- ducati- 8 místo
        2013- ducati- 9 místo
        Průměrné zhoršení haydena proti hondě je jedna pozice, z roků které jsem zde napsal. Rossiho jsem zde nedal, a to z toho důvodu, že musí naprosto důvěřovat předku, a to je u ducati největší problém, jinak nezajede nic. Z jednoduché matematiky můžeme usoudit, že při stejném propadu jako má dovi a nicky by marc byl současně na druhé nebo třetí pozici. Dufám že jsem vám to trochu objasnil, a že změníte názor k tomu, že by marc jezdil z ducati na chvostu. Možné je všechno, ale je to hodně nepravděpodobné. Nikdo nemůže čekat, že bude nicky z ducati jezdit na podiu, když za rok 2008 kdy jezdil v repsol hondě získal pouze dvě podia.
  • kdyby marc nejezdil v repsolce tak by se vůbec nic nezměnilo, jezdil bz z tovární podporou kterou bradl nedokáže využít, a vyhrával by, jde jenom o kosmetickou věc
  • maty001
    Marc je skvělý závodník který udělá pro vyhru vše a tak to má být... ale je pravda že Dorna obrátila jen kvůli Marcovi... Ale stejně i kdyby to neudělala tak by to všem nandal
  • maty001
    Marc je skvělý závodník který udělá pro vyhru vše a tak to má být... ale je pravda že Dorna obrátila jen kvůli Marcovi... Ale stejně i kdyby to neudělala tak by to všem nandal
  • marc vážně nemá daleko k dokonalosti, z vykloubeným ramenem a posunutou klíční kostí bojuje o výhru, neskutečný, má můj obdiv
    • ??? JO dokonalost to že porušuje pravidla je dokonalost.. a nebylo to jednou .. myslím že 2 trestné body je hodně mírný trest za to co udělal.. akorát jsou všichni pobláznění Marquezem ... nikdo mu nemůže upřít to že je to famózní jezdec ovšem kdyby nejezdil na tovární motorce (na které nováček nesmí jezdit podle pravidel) asi by neměl takové úspěchy ... kdyby měli takové možnosti i dřívější hvězdy Biaggi, Capirossi, Simoncelli, Doohan (které 90% lidí ani nezná protože krom marca znají tak Rossiho a tam končí a chtěli by hodnotit jaký je jezdec) a jiní určitě by nebyl Marc takové překvapení... Marc je neuvěřitelně nadaný jezdec ale není jediný byli i lepší (Agostini, Roberts..)
      • Neznám moc lidí co by nikdy neslyšeli jméno biaggi, marc zatím není moc oblíbený, ale to se časem změní, a za rok mu budou fandit i ti zaujatí fanoušci jako seš ty *1*
        • netvrdím že mu nefandím ... ty jen vidíš co tu není ... ani jednou jsem neřekla že je špatný nebo že mu nefandím jen že z něj všichni dělají super hvězdu ....
      • vážně nemám slov, co někteří vypustí, jenom aby někoho mohli špinit
      • co by měl marc víc dokázat aby ukázal, že je nejlepší jezdec který v moto gp kdy jezdil, lorenzo i pedrosa také jeli hned v továrně, pedrosa i lorenzo přestoupili na motorku která v témže roce získala titul, lorenzo půl sezony nedojel a získal jedno vytězství, tak o čem tady meleš, biaggi jezdil taktéž v repsol hondě, a co na ní dokázal? nic. Tohle jsou jenom kecy abys snížil kvality marca. Marc přestopil do moto gp a hned od začátku poráží pedrosu, který na ní jede 8 let, co by měl marc víc dokázat? Kvůly pedrovy se měnil objem movtoru a nikdo mu to za zlé neměl *16* *16* *16* *16* *16* *16* Pravydla se hochu změnila, nikdo žádné pravidla neporošuje, nejdřív si zjisti podrobnosti než začneš psát kraviny, nebo radši vůbec ni nepiš
        • Dorna vytvořila pravidlo o zákazu v roce 2010 to už byl dani i jorge v GP a jinak tady http://www.motorelax.cz/clanky-MotoGP-Nejzajimavejsi_udalosti_roku_2012_Dorna_Marquezovi_vydlazdila_cestu_zlatem-id-3-kat-3-pl-30165.htm
        • a jinak tady http://www.motorelax.cz/clanky-MotoGP-Nejzajimavejsi_udalosti_roku_2012_Dorna_Marquezovi_vydlazdila_cestu_zlatem-id-3-kat-3-pl-30165.htm
        • řekl jeden ze závodníku:'' Bezpochyby je to ohromný talent, který má kolem sebe všechno, co potřebuje. Vše se mu podřizuje. Změnilo se kvůli němu dokonce i pravidlo, že jezdec v MotoGP nesmí v prvním roce startovat v továrním týmu. To mě trochu zlobí.''
        • myslím že ty nevíš moc podrobností ... :D Marc je agresivní jezdec který si někdy neuvědomuje jaké to má následky ... ale nikde není napsané že zpochybňuji jeho kvality ... on je nepochybně skvělý jezdec ale zbrklý.. a ta mánie kolem něj nebýt médii tak o něm ví jen ti co se zajímají o GP.. zvláštní je že když byl ve 2kách tak o něm nikdo ani nevěděl a jezdil stejně kvalitně jako teď... a hlavně vyhrává protože ho ''trénují'' ti nelepší z nějlepších kteří jsi ho vyhlídli... navíc tady nejde kdo co dokázal bohužel Biaggi závodil ve Valeho nejlepším období a to nikdo nedokázal nic proti němu ...
  • tomasase93
    další kvalda, a další výhra v novém rekordu *14*
  • myslím, že je to nejlepší jezdec historie, a může vyhrát většinu závodů a titulů
  • mareček je bůch, bez něj by můj život nebyl úplný, marc jeď si pro titul, a další rok znovu, dokud nepřekonáš všechny rekordy
  • tomasase93
    pátá výhra sezony, čtvrtá v řadě, to je prostě fenomén
  • myslíte že by mohl získat titul už letos?
    • budeme v to doufat
    • jasně že jo, je nejlepší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit