Přejít na výpis diskuzí

Marco Hietala

OSOBNOST 4.8.2007 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marco Tapani Hietala

    Ahoj všem kdo máte rádi: Nightwish, Tarot.Marco Hietala je jeden nejlepší ze zpěváků vůbec.Jeho hlas je nezapomenutelný a s kombincí s Tarjou Turunen /např.The Panthom of the Opera/ naprosto skvělí. *14*
    • maikl386

      Re: Marco Tapani Hietala

      zapomel si na northern kings :)
    • oncemonika

      Re: Marco Tapani Hietala

      Ahoj tak to s tebou souhlasím.Prostě je to muzikant na svém místě. *4*
  • n.i.k.k.y

    Marco

    Marco je prostě upa nejlepší chlap jakýho sem kdy slyšela a viděla.On naprosto dokonalej a ten jeho hlas..Takovej nemá už nikdo jinej na světě...Hlavně mě fascinujou ty jeho vlasy a fousy...Bomba viking styl.. *14*
    • narnians

      Re: Marco

      JJ ty jeho fousany jsou nej *1* *1* *15*
      • Re: Re: Marco

        Marco je uplne famozni. Ma skvelej hlas, supr fousy a do ty doby nez odeslla Tarja Tak i vybornou skupinu. Co prisla Anette je to hruza ( ta skupina ).
        • Re: Re: Re: Marco

          Ty vole to je teda debata Tarja i Anetta jsou skveli...je to zase neco jinyho nez predtim ale Skveli...a kdyz uz anetta je slusna holka Tarju vykopli protoze byla namyslena...A taky o ni nic hnusnyho nepisu!!! tak bezte do hazlu kdo tvrdi ze je anetta pica *16* *16* Kdyz se Vam ted Nightwish nelibi tak ji neposlouchejte ... *16*
        • xspeedy

          Re: Re: Re: Marco

          Neřekla bych že co přišla Anette jsou hrozný... Každá má svoje kouzlo. *13*
          • Re: Re: Re: Re: Marco

            ty krávo blbá Anetta je prostytutka za 1 JE PROSTYTUTKA 2 MÁ HUBU NEVYMÁCHANOU 3 OBLÉKÁ SE JAKO PROSTYTUTKA A ZA 4 JE TANJA MNOHEM LEPŠÍ TY PÍČO JEDNA *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
            • Hele kámo sklidni se. Anette je usměvavá a to je na ní to nejlepši *14*
            • intoska

              Re: Re: Re: Re: Re: Marco

              Takové příspěvky by měli administrátoři hned mazat,protože tohle neni normální někdy lidská blbost nezná mezí,když už nemáte rádi Anette,dá se to říct i slušně,a ne hned tvrdit,že je "PROSTYTUTKA" a já nevím co ještě a taky si zopakovat pravidla českého pravopisu by nebylo na škodu.Navíc,tohle je diskuze o Marcovi a ne o Anette.
            • matysek6

              Re: Re: Re: Re: Re: Marco

              *1* Tak za 1:Prostitutka se píše s měkým i *1* za 2:Není to Tanja,ale Tarja *1* a za 3:když už chceš někoho a nebo něco soudit,tak bys měla o tom něco vědět!!!! *13*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Marco

              to máš naprostou pravdu Bohdí *3* jsem s tebou ta holka která napsala každá má svoje kouzlo ja kráva *16* *5*
          • n.i.k.k.y

            Re: Re: Re: Re: Marco

            JJ máš naprostou pravdu. Nettie je taky dobrá.Ale nejvíc si opravdu tedka užívám Marcův zpěv. A doporučuju Tarot, je to taky skvělá muzika. *3* *14*
  • minka

    MARCOOOO

    Marco je naprosto dokonalý! Skvělý hlas, skvělé kapely (jak Tarot, tak staří Nightwish, samozřejmě ještě s Tarjinkou), krásný jako chlap, prostě dokonalost samá!
  • MARČÍK

    Marco je fakt dost hustej!!!! Podle mě je ze skupiny nejlepší a zpívá hustě.
    • maris91

      Re: MARČÍK

      přesně, já fakt nechýpu jak na diskusi o Nightwish někteří lidi píšou že Marco "jenom řve" ...buď sou hluší, a nebo nejsou natolik vyspělí, aby pochopili metal ...a nebo taky obojí *1* ...čágo!
  • His voice

    Mám ráda jeho vokál,myslím si,že s Tarjou jeho hlas moc nevynikl.Uvidíme jaký to bude s Anette.
    *7*
    • S Anette to bylo skvělý :3 Ale uvidíme jak s Floor :) (teda jak jsem se dočetla bude zpívat Troy)
    • Re: His voice

      bohužel to bylo hrozný. Za lístek 1400kč a po 45 minutách sem musel odejít.
    • Re: His voice

      Jo myslím že je fakt dost dobrej, neslyšela sem lepší mužskej volkál... *4*
      • Re: Re: His voice

        Marco je užasnej!!! škoda, že už snima není Tarja, byla jsem na koncertě v Praze a Anette na mě moc dojem neudělala, zdravím všechny
        • Re: Re: Re: His voice

          Cawki, na koncertě v Praze sem byl taky, Anette podle mě nebyla špatná, ale nebyla ani výborná, podle mě průměrnej výkon. ALE Marco! To je kotelník! Strašně mě zajímalo jak se mu bude dařit na živo. A nezklamal. Je to prostě borec, má styl, má respekt, má ovahu, komunikuje s divákama (lidi na něj slyší) a ten hlas!!! Vždycky sem obdivoval zpěváky jako např.: Mustainea (Megadeth), Hetfield (Metallica), nebo Billy (Testament)... všichni zpívali a zpívají skvěle, ale MARCO je podle mě prostě ještě o chloupek lepší. A ty fósa *1* ty jen potvrzují to že je prostě nezaměnitelná osobnost. Mimochodem doporučuju skupinu TAROT, ve které začínal a kde hraje a zpívá dodnes. ... www.wingsofdarkness.net *3*
          • Re: Re: Re: Re: His voice

            Marco je pro mnohé jen "ten z Nightwishů", kde se vždy kladl důraz pšdevším na Tarju, ale v Tarot báječně vynikne jeho hlas, který je unikátní, jedinečný...
            • Re: Re: Re: Re: Re: His voice

              vskutku, Marco má úžasnej hlas (takovej se jen tak neslyší). A máš pravdu, že ho spousta lisí zná pouze z NW. Bohužel, ted kdyz je tam ta nána Anette, můžou to akorát tak zabalit. Aspoň by si zanechali úctu a respekt, kterej měli s Tarjou.
            • Re: Re: Re: Re: Re: His voice

              jj Marco je good *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: His voice

              Ano ano souhlasím, v Tarotu je naprosto úžasnej a ten hlas, hmmmm

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit