Přejít na výpis diskuzí

Marek Benda

OSOBNOST 17.10.2010 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bendo, ty parchante, ty budeš blokovat senátní návrh na zpřísnění trestů pro tyrany zvířat a množíren na 10 let ? Ty budeš tvrdit, že zvířata nemají duši, že za vypálený les budou nižší tresty než pro tyrany zvířat ?  Musel jsem ,, změnit " barvu ksichtu gaunerovi, který násadou poškodil páteř psovi a ten ted tahá zadní nožky za sebou ( takovou masáž bys potřeboval i ty, třeba by se ti v té makovici rozsvítilo ). Ty si ubožák, o kterém děkan Zlatuška prohlásil, že by ses měl se svýma znalostma vrátit do lavic základní školy - a takový tady budou rozhodovat nebo blokovat zákony. Už prosím mlč a zmizni z politické scény této zkorumpované země.

  • At jdou stránky tiscali.cz do zadní části těla !!!

  • Napsal jsem JEN PRAVDU o tom parchantovi Bendovi, jak se chová ke zvířatům, a stránky  TISCALI.CZ  mě prostě nepustili !!! Nebylo v mém článku jediné sprosté a nevhodné slovo a přesto mne nepustili. Co jím ale vadí, to neuvedou a tak jsem mazal a mazal a mazal až jsem članek smazal celý. Nechápu tedy, proč vůbec tyto stránky zveřejnutí, když člověk nemůže napsat ani svůj názor !!! 

  • Pane Bendo,protikuřácký zákon tu měl být už dávno. Je to jedna z mála věcí, kdy se můžeme řadit mezi civilizované země. Vy tomu chcete za peníze daňových poplatníků bránit? To si snad děláte legraci. To vážně nemáte nic smysluplného na práci? Každá hospoda, restaurace,hotel apod. je veřejný prostor, kam může každý, kdo neporušuje občanský zákoník, svobodně vstoupit a objekt dle druhu živnosti v plném rozsahu užívat. Majitel živnosti mu za těchto podmínek nemůže v užívání zabránit. A myslím, že není vůbec důležité, zda je objekt určený k podnikání, majetkem živnostníka, nebo ho má v pronájmu. Důležité ale je , aby v objektu podnikání nebyl nikdo bezdůvodně ohrožován na zdraví, ať už fyzicky nebo psychicky. A demagogický argument, že když jdu do hospody, tak musím počítat s tím, že tam může někdo kouřit a nikdo mě tam nenutí chodit, je cesta do pravěku. To bych také musel počítat s tím, že se tam někteří "hosté" rádi poperou, a že můžu nějakou chytit. Zajímavé ale je, že když vás někdo v restauraci (i jinde na veřejnosti) obtěžuje fyzicky nebo psychicky, ať už pod vlivem alkoholu nebo z jiných důvodů, tak můžete zavolat policii, a ta má zákonné prostředky, aby tomu zabránila. Když vás ale někdo obtěžuje kouřem cigarety (i na veřejnosti), tak tomu zabránit nejde? Protikuřácký zákon v podstatě řeší i postávající kuřáky před hospodami. Ani tam by neměli nikoho obtěžovat (např. lidi v bytech nad hospodou). Co je na tom nepochopitelného. Vždyť tento zákon kuřákům nezakazuje kouřit. Nemají jen obtěžovat kouřem nikoho na veřejnosti. Mohou přeci kouřit všude, kde to nikomu nevadí. Takových míst je mnoho, mimo jiné i doma to kuřákům nikdo nezakuje a nejlépe když tam jsou děti. Konečně se proberte.
  • odejděte co nejdříve, tím prospějete naší repubice nejlépe, švábů již máme dostu
  • Pane Benda ,musím Vám napsat, znal jsem velmi dobře Vašeho otce, nechci rozebirat co jste všechno udělal ,ale Váš otec se v hrobě musí hodně obracet spíš točit jak vrtule . Odejděte z polityky dokuď je čas ,na Vašem obličeji se už nachází opilecké červené skvrny podobné co má pan Kalousek. Možná že nemůžete odejít protože ta vysoká v Plzni Vám neřekla že se dá i pracovat.Pytlík
  • Dobry den pane Benda Vase prace ve snemovne se rovna nule Vase komentare je snuska hovadin uz jednou jste si vybrecel poslanecky mandat jdete a cela ODS poradne pracovat sedet nekdy ve snemovne brat cca 90.000 mesicne pak nejake nahrady jako podpredseda predseda nebo nadpredseda nejakeho vyboru to se nedivim ze se Vam libi.Kdyz se hlasovalo o zvyseni duchodu cca11.000kč tak se podivejte na hlasovani clenu ODS ale i jinych STAN TOP 09.Ale o hlasovani o zvyseni poslaneckych platu vsichni PRO.To si rikate demokrati vse by vyresily nove volby tam by ANO dostalo 50% a bude vymalovano toho se bojite jako cert krize!Vy sam dobre vite co jste.
  • Pane Benda pravice prohrala volby protoze se snazila s CSSD zlikvidovat p. Babise pro SNAD podvodu ze ODS rozkradla tento stat o mnoho miliard Vas nechava v klidu.A Vase arogance je nebetycna.Lzete jak pusu otevrete.Nejvysi cas aby jste skoncil na smetisti dejin CR.Jiri.
  • Pan Benda si naivně myslí, že ho budou kuřáci volit, když za ně tak srdnatě bojuje. To je ale na velkém omylu. Tento národ ho už má plné zuby, vyčůránka. Jeho politický konec už se nenávratně blíží, a jeho špinavostem už zvoní hrana.
  • Příživník a prznič všeho dobrého. Doufám, že se mu v parlamentu odpočítávají poslední měsíce a že zmizí někam, kde už nebude moc škodit. Jak je vůbec možné, že tento odporný tvor může sedět na tolika židlích a nikomu to nevadí? Brrrrr..........

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit