Přejít na výpis diskuzí

Marek Daniel

OSOBNOST31.12.2006 0:59
6 příspěvků

Marek Daniel vystudoval JAMU, je členem HaDivadla, Brno (Smrt Huberta Perny, Král Ubu, Hvězdy na vrbě, Jób, Král Oidipus, Deadwood, Lulu), účinkoval na dalších divadelních scénách (Divadlo Archa, Praha, Divadlo v 7 a půl , Divadlo Komedie). Výběrová filmografie: Kolja, Paralelní světy, Vyhnání z ráje, Stůj nebo se netrefím, Divoké včely, Štěstí, Horem pádem, Doblba!, Vaterland-lovecký deník a Nuda v Brně. Z televizních titulů připomeňme inscenace Detektiv Martin Tomsa, Kinetická encyklopedie všehomíra, Četnické humoresky, Viva Revolucia, ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Žumpa české zábavy! *11*
  • zajímalo by mě, zda Selfíčko s Gerem bylo celé připravené, tedy Bartoška spolupracoval nebo byla jeho reakce autentická??
  • Dobrý den Marečku :) Jste můj nejoblíbenější herec, :* Strašně moc se mi líbíte ve filmu Štěstí nebo Protektor. Vypadáte tam opravdu luxusně :) Jste opravdu super herec.Viděla jsem plno dílů Na Stojáka, tam jste opravdu dobrý,ale co se mi také líbilo byl film Horem pádem..dokonalé a jak jste s Pavlem Liškou v té cele, to bylo faakt suuupeeeeeer, pořád si to pouštím dokola :) *3*
    Máte můj velký obdiv :* *14* doufám a děkuji za odpověď Vaše Peťulka *14*
  • ahoj marku ja jsem videla na stojaka tvoje a ji ty prkna je to bomba miluji te i kdyz ti je 40 mi je 15 let a narodila jsem se v roce 1996 12.9 to je co a ty jsi hned potom po me ach jo skoda ze nepochazis z ostravi hm tak ahojky *14* *8*
  • Nějak chybí ve filmografii film doblba 2005, kde ztvárnil alespoň pro mě nezapomenutelnou postavu. http://www.csfd.cz/film/182347-dobl ba/
  • Já myslím, že dělá velkou parádu v seriálu Gynekologie 2 na stream.cz *1*
    Jako Radík Vlk fakt nemá chybu, hlavně ten jeho kamennej výraz. Bezvadnej herec a týpek jak chceš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit