Přejít na výpis diskuzí

Marek Epstein

OSOBNOST 18.12.2007 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • vážený pane scénáristo, pohádka Anděl páně 2, mě skoro rozplakala.
  Pan Dvořák je dobrý herec, ale donutit ho zpívat tak trapně přiblblou písničku v šicí dílně, strašit děti jen svítícíma očima? Nevíte, že čerti hudrují, chřestí řetězem, vypouští kouř, či vyplácí metlou- tady jste mohl přidat.
  Horší je to ,co bylo dál. Dobrá dvojice s malou holčičkou za Mikuláše, neustále utíká před bandou,která nakonec ztýrá holčičku pověšením na hák, seberou jí peníze a nechají jí tam viset.A co udělají vaši stateční kouzelní ochránci? Nic, žádná kouzla, nechají se honit tou bandou,aby holčička mohla náhodou utéct.na závěr jí nevrátí peníze, které společně vydělali,ale ještě čert svede její nebohou maminku, aby nad ránem zmizel a chudou matku vyhodí z práce- no to je bomba!!!a k dovršení všeho, anděl vpouští Herodesa toho vraha neviňátek do nebe. To je prostě špatně.to je spíš jako smutnej skutečnej život. A to tak nemá v pohádkách být. já jsem moc smutná *9*
 • Tenhle poseroutka co si mysli, ze umi psát scénáře je stejně tupý jako takzvaný režisér Strach. Když jsem se chvíli díval na pohádku večer 25.prosince, musel jsem již po chvilce odejít zvracet. Čím to je, ti dřívější, jak tihle moderni neumelove říkají sicialisticti, autoři, scenáristé a režiséři uměli napsat a natočit film nebo pohádku na kterou se necha dívat i po 30 letech. Zatímco tyhle hnusný co nyní točí skončí prvním od vysíláním. Josef, chlapci, musí se to umět. Což si vzít raději lopatu a krumpáč. Inteligentně by vám to sedlo. Blb k blbovi.
 • Tleskám vašemu "Ohýbači křížů".
  Velmi čtivé, barvitý a poetický slovník, místy jste mi svými příměry
  jako "ručičky světla..." či "chuchvalce šera" připomínal slovník a poetiku textů Oty Pavla ,až na to, že v jeho knihách se měli všichni rádi, a tak měl ke svému "malování slovních obrazů" větší prostor.
  Přeji mnoho úspěchu v životě
  • Souhlasím, Marek Epstein opět dokázal, že umí...Mám k jeho tvorbě pouze jednu připomínku.Proč jsou všechny děje scénářů tak hodně negativistické?Uměl by napsat i něco pozitivního ?Těším se. *5*
 • prosba

  Dobrý den mám malou prosbu. Prosím mohl byste napsat 2. sérii krásného seriálu Poste restande a eventuelně mě tam obsadit?
  Děkuji za jakoukoliv odpověď Lenka
 • pozdrav

  Ahoj Marku, moc tě zdravím. Veronica

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit