Přejít na výpis diskuzí

Marek Lacko

OSOBNOST 29.9.2009 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neee

    Neeeee Mareček vipadl to není pravda a ten puskajler tam zustal. *9* *9* *9* *9* *9* *9* Béééééééééééééééééééééééé ja ho miluju je super ale nej ze superstár je Ban Marek a Leo a tet tam zustal jen Ben
    • Re: Neee

      No je vidiet ze akych fanusikov mal... vzhladom na tvoj pravopis... Spievat nevedel.... bodka
  • therik

    Líto

    Je mi strašne lito že vypadl a miso neho tam zustal ten Puskajler ja mu taaak přala aby postoupil byl tak jiny je to proste hrozny!! *9*
  • ....mucík....

    *14* *14* *14*
  • van

    ...

    Marek má krásný hlas x),uznávám a myslim ,že mu hejma dává teda pořádnou sodu.Šak viděj že se umí zlepšovat a on zpívat umí..Kapim ,že těma komentářema se i učí a pak si dávávetšího majzla ,tak ale když jemu ujede hlas a tak je to hnedka tragedie ,kdežto jak nekomu inému,pak se to dá přejít.Mno nevim,někdy mi přijde že má porota hudební hluch,ale co nadělám že? Já mužu jen posílat sms xD.A si piš Marku,že pposílat budu ! x) Hodně štěstí x)
  • vercinek

    The best

    On? The best of Superstar.... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    www.svetpurplestar.blog.cz *14*
  • wÁáU

    On je prostě božíí .. tk neasíí .. on to vyhraje .. *14* *14* na něho nikdo nemá *14* .. pstě .. dokonaléj .. chcípám s něho *14*
  • pliincess

    jujky

    ten je asi nehesci z celi super star a doufam ze to vyhraje b ploste je bestovej *14* *14*
  • ajulina

    :)

    s vama upa souhlasim....ma fakt zajimavy styl.....jen me sere tohle...http://www.blesk.cz/clanek/ celebrity-superstar-semifinaliste/1 24168/lacko-ze-superstar-zmlatili-m e-skinheadi.html chudak *9* *14* *14*
  • vladuskaa

    ...

    On.. *14* Nejwícz kawaii!!A nádherně zpíváá... *14* *14* Na něho NIKDo nemáá *14* *14* *14*
  • veronnyka

    Anti

    pokud potkáte nějakého antifanouška.. nakopte mu prd*l!! *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit