Přejít na výpis diskuzí

Marek Němec

OSOBNOST 29.10.2009 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I v pokročilém věku může člověk ocenit kvality tohoto mladého herce.
    Vizáž je fakt chlapská a herecký výkon je exelentní. Po dlouhé době
    se objevil velký talent. Děkuji Marku.
  • Není, jen shoda jmen.
  • Marek Němec krásně hraje opravdově ,nepřehrává to co hraje je přirozené je to dar od boha. Starši herci nehraji tak opravdově jako on.
  • Marek Němec hraje opravdu opravdově ekcelentni herec. Přirozeně, nepřehrává je to dar od boha.
  • František Němec má jen dcery.
  • Me se strasne líbí nemuzu odolat,ja sem uplne nadsena ze se muzu divat na modry kod nejhezci herec vsech dob
  • Je Marek syn Frantiska Nemce?
  • má něco společného s Františkem Němcem?
  • Ferraristka14
    Ne nejsi
  • drancakova.barb1
    určitě nejsem jediná, které se líbí *14*
  • drancakova.barb1
    mně se taky líbí *14*
  • drancakova.barb1
    bohužel má přítelkyni A je hezkej *14* *3* *4*
  • Včerejší představení Tří mušketýrů v Dlouhé je úžasné. Marek je fakt borec. Všichni zasluhují velkou chválu, tak dobře jsem se už dlouho nepobavila. Jen tak dál
  • Můj obdiv. Je nezadaný?
  • jsi luxusní herec a peknej a to je nejlepsi konbinace a hlavne se k lidem ktery te maj radi nechovas jako k fanouskum ale jako k budoucim kamaradadum a to ocenuju ;)
  • Byl úžasný v představení Tři Mušketýři *3* Opravdu skvělý herec, také doufám, že ho budou víc obsazovat, zaslouží si to *4*
  • Dobrý den, máte pravdu Marek Němec je skvělý herec. A v divadle není vyvěšen na portrétu,protože vystupuje pouze jako host.
  • Včera jsem viděl pro mne neznámého herce MN ve hře Polední úděl. Byl velmi dobrý.Prošel jsem si herecké portréty c divadle V Dlouhé ale není tam. Proto jsem si jej teď našel. Přeji mu ať si jej víc všímají !
  • zizinka13

    Re: Výborný herec!

    jo je fakt užasnej jenom škoda že ho moc neobsazujou
  • Výborný herec!

    *14* Markovo herectví je nádherné!!!
    Ta opravdovost,přirozenost,elegantní pohyb a hbité tělo!!!Obdivuji ho například v pořadu pro děti"Malý televizní kabaret".Super borec i herec!! *4* Přeji mu mnoho úspěchů...Má na to!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit