Přejít na výpis diskuzí

Marek Suchý

OSOBNOST 28.5.2007 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mareček

    No já si myslím, že to je moc milí a hodný kluk! Nekdy bych se s ní chtěla potkat! Nedá se říct že je krásnej, ale je hrozně zajímavej a hezkej taky! Jo a Mereček je kamarád Martínka Fenina takže má u mě velký plus!!! *3* *1* Je to dobrej fotbalista. Akorát není tak známý jako jiní, protože hraje v obraně a tam se moc často góly nedávaj(no dávaj ale né tak často) známý jsou spíše útočníci. Ale Marečka mám hodně ráda! *4*
    • Re: Mareček

      Fotbalistu nedělá počet gólů, ale práce na hřišti. Mára je skvělej fotbalista, který dokáže divy na hřišti
  • Mára

    Máro,
    tak jsi to přežil....Hlavou zeď neprorazíš...! *8* *8* *8* *5*
  • Mára

    Máro,
    máš u mne stále menší vroubek, takže vás nepustím přes slabou Fiorentínu dále do LM. Vloni jsem udělal vyjímku kvůli Vaniakovi.Ale bojujte přesto ! Nerozhoduje se na hřišti, ale bylo rozhodnuto při losování. A divíš se, že se k vám štěstí obrátilo zády? *5* *1* *8* *9* Tytytýýýý *9* *13*
  • j

    no to je upe bozský fotbalista a nazivo je jeste lepsi.je moc krasnej *14*
  • lenicka.sevcikova

    Mára

    Mareček je úpně supr fotbalista..a nejky slávista co znám..je fakt božskje...na živo D....nu a má supr dědu....
    Mára je prostě nej..... *14* *14* *3* *1* *5*
  • Marek

    Marek je dobrej fotbalista ale hezkej neni spíš naopak *9* *9* *9* *10* *9* *13* *9* *8* *16* *8* *5* *5* *5* *8* *16* *9* *9*
  • pozdrav z Domažlic

    Dotaz:
    Jak se má děda Pepa Pavlas, rodák z Pocinovic?
    Zdraví Jirka z Domažlice - původem též rodák z Pocinovic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit